CALIMERO CAFE

Zapragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie poczułbyś się dobrze, swobodnie a jednocześnie wyjątkowo.

Po wielu latach zdobywania doświadczenia w kieleckiej gastronomi, zapragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie poczujesz się swobodnie, a zarazem wyjątkowo. Miejsce gdzie z radością przyprowadzisz przyjaciół i poznasz wspaniałych ludzi, kawiarnie która będzie Twoim miejscem w Kielcach. Na początku 2014r powstało Calimero Café, Wasze ulubione miejsce.

Tworząc Calimero Café pragnęliśmy przekazać Wam nie tylko najlepszą kawę, wspaniałe ciasta oraz pyszne jedzenie, mocno zależało nam na stworzeniu wyjątkowego rodzinnego, pełnego pozytywnej energii miejsca. W naszej kawiarni odpoczniecie, spotkacie się z przyjaciółmi, a jeśli znudziła się Wam praca w biurze to możecie przenieść się do nas.

Często to Wy decydujecie jakie ciasta znajdują się w naszej kawiarni. To Wy nas inspirujecie do nowych dań i napoi. Nasze menu to nasza wiedza i umiejętność doskonałego łączenia smaków, a zwłaszcza umiejętność słuchania Was. Wszystkie dania i desery przygotowujemy specjalnie dla Was z pasją i chęcią zaspokojenia wyszukanych smaków.

Nasz Fanpage na Facebooku - facebook.com/calimerocafepl

Zapraszamy serdecznie

Kasia i Mariusz
 
 
 
Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-006
Ulica:

Solna 4

Telefon: 519 820 320
Faks:  
Strona Internetowa: www.calimerocafe.pl
E-mail: kontakt@calimerocafe.pl