CENTROSTAL

Firma „CENTROSTAL” S.A. Kielce od ponad sześćdziesięciu pięciu lat zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną wyrobów hutniczych. Długoletnie doświadczenie, szeroki asortyment oraz ogromne możliwości magazynowe wpływają na wysoką pozycję naszej firmy nie tylko w regionie świętokrzyskim ale także na terenie całego kraju. Główna siedziba firmy usytuowana jest w przemysłowej dzielnicy Kielc, posiadamy także oddziały w Pabianicach, Radomiu, Rzeszowie i Sandomierzu.                      

 „CENTROSTAL” S.A. Kielce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, wdrożył innowacyjne rozwiązania technologiczne na Wydziale Produkcji Zbrojeń Budowlanych. Nowoczesna hala produkcyjna,  nowe maszyny i urządzenia stawiają nas w czołówce firm zajmujących się prefabrykacją zbrojeń w skali kraju. Stawiamy na rozwój firmy, ale z zachowaniem najwyższej jakości dlatego przeszło piętnaście lat temu wdrożyliśmy, utrzymujemy i konsekwentnie realizujemy wymagania Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009.
Jakość pracy świadczonej przy sprzedaży wyrobów i usług jest czynnikiem nadrzędnym dla pracowników zatrudnionych w „CENTROSTAL” S.A. Kielce.

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-561
Ulica: Zagnańska 151
Telefon: 41 34 90 500
Faks: 41 34 90 525
Strona Internetowa: www.centrostal-kielce.pl
E-mail: sekretariat@centrostal-kielce.pl