CENTRUM KARIERY

Centrum Kariery to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, która specjalizuje się w zapewnieniu najwyższej klasy outsourcingu sił sprzedaży i kompleksowej obsługi Klienta. Rozwój to klucz do osiągnięcia coraz większych sukcesów, a my jesteśmy ambitni, dlatego – dbając o rozwój firmy – nieustannie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowiska w firmach z całego kraju i zagranicy.

Zapewnimy najbardziej optymalny start Twojej kariery, niezastąpione wsparcie i pomoc w pokonywaniu napotykanych przeszkód i barier,  przygotujemy na niespodziewane, a przede wszystkim – zbudujemy fundamenty pod Twój sukces! Centrum Kariery umożliwi Ci znalezienie pracy nie tylko na terenie całego kraju, lecz również poza jego granicami!

Pamiętaj! Nie stawiamy rygorystycznych i nierealnych wymagań z zakresu doświadczenia zawodowego czy wykształcenia. To my damy Ci wszystkie niezbędne narzędzia, których będziesz potrzebował by sięgnąć po swoje marzenia – swój sukces.

Nasz zespół profesjonalistów jest przygotowany do świadczenia najlepszej jakości usług z zakresu szkoleń (w tym szkoleń „miękkich” – sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta), doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego. Ponadto, dzięki nam dowiesz się jak prawidłowo i kompleksowo przeprowadzać audyty z zagadnień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – w skrócie RODO.

Centrum Kariery to idealna ścieżka dla ludzi bezrobotnych lub tych, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową karierę. Nasza firma realizuje założenia Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla bezrobotnych oraz osób wchodzących na rynek. Oferujemy
atrakcyjne staże oraz profesjonalne pośrednictwo pracy. Co więcej, poszerzymy Twoje umiejętności dzięki bezpłatnym szkoleniom i najlepszym kursom zawodowym!

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-506
Ulica: Pl. Niepodległości 1
Telefon: 531-401-595
Faks:  
Strona Internetowa: www.centrumkariery.eu
E-mail: biuro@centrumkariery.eu