CENTRUM TENISOWE "ROKO"

P.H.U.W. ROKO działa od 1999 roku, zajmuje się budową i wynajmem pomieszczeń. Od 2006 roku działa Centrum Tenisowe ROKO, jedyny w regionie profesjonalnie zarządzany, całoroczny ośrodek sportowo-rekreacyjny w tej branży .

Centrum  Tenisowe ROKO na Ślichowicach oferuje:

  • 4 kryte korty tenisowe z najwyżsej jakości nawierzchnią welurową "Top Slide" firmy Schoepp Sportboden Gmbh
  • 2 kryte boiska do Badmintona
  • 6  kortów ziemnych, wykonanych według najlepszych technologi i najsurowszych niemieckich norm,  posiadających dodatkowo sztuczne oświetlenie

Korty kryte posiadają idealną, niebrudzącą nawierzchnię, pierwszorzędne oświetlenie, siatki odgradzające korty, nowoczesne ogrzewanie i przede wszystkim brak wilgoci i podciśnienia tak charakterystycznego dla balonów pneumatycznych, nie pozostającego bez wpływu na zdrowie i komfort grającego . Każdy tenisista posiada swoją, zamykaną szafkę w szatni, ma do dyspozycji węzeł sanitarny z natryskami.
Do dyspozycji mają klientów są również: bar z letnim ogródkiem, plac zabaw dla dzieci, sklepik tenisowy, sauna, łaźnię parową, bio-sauna, parking  i doskonała kadra trenerska.
Centrum prowadzi również szkółki tenisowe dla dzieci i młodzieży, organizuje turnieje i imprezy integracyjne, okolicznościowe .
W barze można w kulturalnej i wolnej od dymu tytoniowego atmosferze obejrzeć  na żywo  transmisje z najważniejszych imprez sportowych, jakie są rozgrywane w Polsce i na świecie. Ośrodek przystosowany jest dla potrzeb niepełnosprawnych!

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-640
Ulica: Jurajska 1
Telefon: 41 346 47 30
Faks:  
Strona Internetowa: www.tenis.kielce.pl
E-mail: biuro@tenis.kielce.pl