Bartosz Zagniński
Bartosz Zagniński
Bartosz Zagniński
Bartosz Zagniński
Bartosz Zagniński

TRENER ODNOWY BIOLOGICZNEJ

DATA URODZENIA: 28.02.1989.

W KLUBIE OD: 2018

Ostatnie lata pracował w Hotelu Medical SPA & Wellness "Słoneczny Zdrój" w Busku Zdroju. Posiada bogate doświadczenie w pracy ze sportowcami, a sam kiedyś trenował w młodzieżowych ekipach PGE VIVE Kielce. "Trenowałem i grałem w klubie od młodzika do juniora starszego, czyli gdzieś do 2008 roku" - mówi Bartek - "Później kontynuowałem jeszcze tę dyscyplinę w wydaniu akademickim, na poziomie drugiej ligi, ale ostatecznie poczułem większą pasję do fizjoterapii, dlatego związałem się z tym zawodem.

Fizjoterapeuta współpracował m. in. z piłkarzami ręcznymi AZS UJK Kielce, zawodniczkami KKS-u Kielce (obecna Korona), a także z zawodnikami Rafała Bernackiego i Tomasza Błaszkiewicza w Centralnym Ośrodku Szkolenia Bramkarzy z ramienia ZPRP. W przypadku profesjonalnego sportu wyznaje filozofię Talanta Dujshebaeva, czyli zdrowie zawodnika przede wszystkim.

"Najtrudniejsze w mojej pracy jest to, że czasem zdarzają się takie urazy, których nie da się naprawić tu i teraz, a ja muszę to przekazać zawodnikowi" - przyznaje. Bartek jednak zawsze dzielnie stawia czoła kolejnym medycznym przypadkom, spełniając się w zawodzie. "Największą radość daje mi to, że mogę nieść pomoc drugiemu człowiekowi, bez względu na to, czy jest zawodnikiem, czy nie" - przyznaje - "Teraz, w dodatku robię to, co kocham w klubie, który kocham od dziecka".

Bartek dołączył do sztabu szkoleniowego na początku października 2018 r. "Życzę sobie i zespołowi wiele przyjemnych chwil spędzonych ze sobą, zwycięstwa w polskiej lidze i Lidze Mistrzów" - mówi - "Ja zresztą, i tak, bez względu na to, gdzie jestem, traktuję pacjentów na poziomie Ligi Mistrzów" - uśmiecha się.