FATIX BIURO TŁUMACZEŃ

Biuro Tłumaczeń FATIX, nowoczesne przedsiębiorstwo IT powstałe wiosną 2006 roku, to firma oferująca tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne, zwykłe i uwierzytelnione (tłumaczenie przysięgłe) z ponad 80 różnych języków świata, stale współpracująca z ponad 500 tłumaczami różnych narodowości. Zlecenia u nas realizowane są za pomocą Internetu, co umożliwia przyspieszenie procesu wykonania przekładu językowego, jego weryfikacji oraz odesłania gotowego tekstu tłumaczenia do Klienta. 

 
Jakością obsługi Klienta oraz wykonywanych tłumaczeń, a także rozsądnymi i niewygórowanymi cenami pragniemy pokazać, że można tłumaczyć profesjonalnie (czyli dobrze), szybko i niedrogo. Wciąż powiększające się grono stałych zadowolonych Klientów mówi samo za siebie - WARTO POLECIĆ NAM TŁUMACZENIE TWOICH DOKUMENTÓW
 
Nasza oferta tłumaczeniowa stale jest powiększana o nowe języki, a dzięki procesowi weryfikacji tłumaczy, wiemy, że zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych przedstawicieli tego zawodu. To pozwala nam z całą pewnością stwierdzić, że będziesz zadowolony z tłumaczenia i jeszcze do nas wrócisz.
Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-507
Ulica: Sienkiewicza 42
Telefon: 41 341 24 76
Faks: 41 241 24 78
Strona Internetowa: www.fatix.pl
E-mail: info@fatix.pl