Grupa Budowlana ŚLĄSK

Firma jako Grupa Budowlana ŚLĄSK działa od 2009 roku.

Wykorzystując potencjał właściciela oraz kilkunastu sprawdzonych, samodzielnych wykonawców z różnych branż powstała Grupa przedsiębiorców, którzy zachowując takie wartości jak solidność, pracowitość oraz stabilność, wykonują konkretny cel budowlany. Przed inwestorem odpowiada jeden podmiot, a nie kilka, jak to ma miejsce w przypadku samodzielnej koordynacji wykonawców i podwykonawców przez samego inwestora.

 

Naszą główną działalność możemy podzielić na:

  • remonty,
  • teletechnikę,
  • inwestycje,
  • fotowoltaikę.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów instytucjonalnych, m.in. Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, Urzędów, Szpitali, Samorządów, Kościołów.

Dla nich wykonujemy m.in.:

  • obsługę funduszu remontowego,
  • obsługę funduszu inwestycyjnego.

Powyższa grupa odbiorców daje Grupie solidne podstawy funkcjonowania i dzięki temu możemy zaproponować klientom nieinstytucjonalnym sprawdzone rozwiązania. Jest to bardzo istotna cecha naszej działalności, ponieważ wbrew obiegowej opinii to właśnie klienci instytucjonalni są podstawową grupą docelową większości dostawców nowoczesnych rozwiązań dla szeroko pojętego rynku budowlanego. W wielkim uproszczeniu:  możemy wprost zaproponować wszystkim naszym klientom sprawdzone rozwiązania, które zadowolą zarówno klientów wysokobudżetowych jak i tych, którzy bazując na doświadczeniach innych oczekują wysokiej jakości w ramach budżetu, którym dysponują.

 

W ostatnim czasie potencjał Grupy został zaangażowany w projekcie jednego z liderów branży fotowoltaicznej, tj. firmy 4-ECO z siedzibą w Kielcach. Jest to kolejne wyzwanie jakie stawia sobie Grupa i po raz kolejny wyznacza wraz z Partnerem nowy standard, podnosząc jakość świadczonych usług na rynku.  

 

Zapraszam do kontaktu zainteresowanych.

Po czynach nie deklaracjach poznacie. 

 

Właściciel: Zbigniew Staniszewski