Jet Partner

Działamy na europejskim i polskim rynku jako broker lotniczy. Ofertujemy wynajem samolotów różnego typu o zróżnicowanym standardzie, konfiguracji oraz zasięgu.

Jet Partner specjalizuje się w wynajmie samolotów dla klubów sportowych, korporacji, agencji eventowych, zorganizowanych grup turystycznych / pielgrzymkowych. Dla osób prywatnych, zarządów firm czy instytucji państwowych oferujemy czartery samolotów biznesowych o najwyższym standardzie komfortu podróży, obsługi i bezpieczeństwa.

Samoloty prywatne, które można u nas wyczarterować posiadają wszelkie certyfikaty i ubezpieczenia, niezbędne do wykonywania operacji komercyjnych.

Współpracujemy tylko z zaufanymi i doświadczonymi Przewoźnikami lotniczymi.

Oferujemy wynajem samolotów pasażerskich od kilkunastu do kilkuset miejsc m.in. typu Boeing 737-800/Airbus A320; Saab 340A oraz kilku- kilkunastoosobowe businessjets o zasięgu europejskim Citation Mustang/CJ2/XLS i międzykontynentalnym jak np. Bombardier Challenger 600 / 605,  Global Express/5000, Falcon 7X, Gulfstream GV, G650.

Zawsze jak najlepiej dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb Klienta. Dbamy przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Czarter samolotu pozwala Państwu na pełną dyskrecję, niezależność czasową, dopasowanie rozkładu lotów, komfort oraz możliwość dotarcia do miejsc gdzie trudniej dolecieć jest samolotami rejsowymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji lotów, znajomość europejskiego rynku lotniczego, ściśle współpracujemy z wieloma europejskimi Przewoźnikami, co pozwala nam oferować naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

Miasto: Warszawa
Kod Pocztowy:  
Ulica:  
Telefon: +48 512 308 935 lub +48 512 227 030
Faks:  
Strona Internetowa: www.jetpartner.pl
E-mail: sales@jetpartner.pl