NIE ZWLEKAJ, ZAJMIJ SWOJE MIEJSCE

Oglądaj wszystkie rodzaje rozgrywek

Karnety uprawniają ich posiadaczy do wstępu na wszystkie domowe mecze pierwszej drużyny PGE VIVE Kielce rozgrywane w ramach PGNiG Superligi wraz z fazą play-off, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów (7 meczów w Kielcach!). W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie, zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży.

Zachowaj swoje miejsce

Osoby, które chcą zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu, mogą to zrobić do 19 sierpnia włącznie (poniedziałek). Przy zakupie karnetu przez Internet na eBilet.pl wystarczy podać w odpowiedniej rubryce numer karnetu z sezonu 2018/19, który znajduje się pod kodem kreskowym. 20 sierpnia niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Miejsca, na które niewykupione były karnety w zeszłym sezonie, są dostępne dla każdego od początku uruchomienia sprzedaży. 

Korzystaj z systemu ratalnego

Zajmij swoje miejsce do 16 sierpnia wpłacając 300 zł za karnet. Resztę płatności możesz uregulować przy odbiorze karnetu, maksymalnie w dniu pierwszego meczu Ligi Mistrzów w Kielcach (w połowie września). Opcja dostępna wyłącznie przy zakupie stacjonarnym, w siedzibie klubu.

Zabierz ze sobą rodzinę

Jeśli masz w rodzinie miłośników piłki ręcznej, którzy sympatyzują z naszą drużyną, zabierz ich ze sobą i zaoszczędź na biletach. Karnet rodzinny to maksymalnie dwójka dorosłych oraz minimum jedno dziecko (do 18 roku życia). Przy zakupie potrzebujemy od Was dokumentu dziecka (np. legitymacji). Karnet dziecka będzie kosztował 200 zł (sektory A, C, D, F)  lub 250 zł (sektory B, E, P3) i będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Kupuj przez Internet

Zachęcamy do kupna karnetu za pośrednictwem eBilet.pl. Podczas zakupu można wybrać opcję odbioru osobistego karnetu w siedzibie klubu lub wysyłki na wskazany adres. Możliwe jest także zakupienie e-karnetu, czyli karnetu cyfrowego. Przy wejściu do hali wystarczy pokazać taki karnet na wyświetlaczu swojego telefonu, nie trzeba będzie pamiętać o noszeniu ze sobą plastikowego kartonika, którego wówczas nie dostajemy.

Możesz zajrzeć też do nas

Oczywiście, prowadzimy również sprzedaż stacjonarną. Jeśli chcesz tradycyjnie nabyć karnet, zapraszamy do siedziby klubu przy ul. Robotniczej 5, na drugie piętro do pani Agnieszki. Możesz zajrzeć do nas od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Karnety VIP nabędziesz tylko stacjonarnie.

Korzystaj z zalet stałej wejściówki

Karnet na sezon 2019/20 to szereg możliwości i wygód, a wśród nich:

  • pewne miejsce na każdym meczu PGE VIVE Kielce w Hali Legionów podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz na wszystkich spotkaniach PGNiG Pucharu Polski i PGNiG Superligi do finału włącznie,
  • w przypadku awansu do fazy Last 16 w rozgrywkach Ligi Mistrzów, możliwość zakupu biletu na swoje miejsce w promocyjnej cenie,
  • bon o wartości 50 zł na zakup oficjalnej koszulki meczowej marki hummel na sezon 2019/20 - koszulki trafią do sprzedaży na przełomie października i listopada*
  • PREZENT URODZINOWY: możliwość jednorazowego zaproszenia do pięciu znajomych (za 1 zł każdy) na mecz PGNiG Superligi wypadający najbliżej swojej daty urodzin

Nie przegap ważnych terminów

  • 2 sierpnia- startuje sprzedaż karnetów online na pl
  • 7 sierpnia- startuje sprzedaż stacjonarna w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5 (II piętro)
  • 16 sierpnia- ostatni dzień, w którym karnetowicze z sezonu 2018/19 mogą wykupić swoje miejsce oraz ostatni dzień na wpłacenie I raty przy zakupie ratalnym (szczegóły poniżej)
  • 19 sierpnia- niewykupione miejsca trafiają do otwartej sprzedaży

Masz pytania? Pytaj!

Jeśli masz wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne, pytaj. W sprawie karnetów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem klubu pod numerem tel.: 41 345 10 44, lub bezpośrednio z Agnieszką Jęczmińską, e-mail: a.jeczminska@kielcehandball.pl, tel.: 41 340 56 08.

 

Kup karnet