NIE ZWLEKAJ, ZAJMIJ SWOJE MIEJSCE

Okaż swoje wsparcie

Co roku dajecie nam duży kredyt zaufania, wykupując wejściówki na cały sezon. W tym roku Waszego wsparcia potrzebujemy jeszcze bardziej! Dynamicznie zmieniające się regulacje dotyczące organizacji imprez sportowych uniemożliwiają nam jasne deklaracje odnośnie liczby widzów na trybunach. Naszym karnetowiczom gwarantujemy pierwszeństwo wejścia do hali w przypadku ograniczeń liczby widzów. Docelowo karnety uprawniają ich posiadaczy do wstępu na wszystkie domowe mecze pierwszej drużyny PGE VIVE Kielce rozgrywane w ramach PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie, zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży.

Zachowaj swoje miejsce

Osoby, które chcą zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu, mogą to zrobić do 10 lipca włącznie (piątek). Przy zakupie karnetu przez Internet na eBilet.pl wystarczy podać w odpowiedniej rubryce numer karnetu z sezonu 2019/20, który znajduje się pod kodem kreskowym. 11 lipca niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży. Miejsca, na które niewykupione były karnety w zeszłym sezonie, są dostępne dla każdego od początku uruchomienia sprzedaży. 

Korzystaj z systemu ratalnego

Pierwsze 50% ceny karnetu wpłać podczas zakupu. Resztę płatności możesz uregulować do 21 sierpnia. Opcja dostępna wyłącznie przy zakupie stacjonarnym, w siedzibie klubu, w Hali Legionów, przy ul. Leszka Drogosza 2.

Zabierz ze sobą rodzinę

Jeśli masz w rodzinie miłośników piłki ręcznej, którzy sympatyzują z naszą drużyną, zabierz ich ze sobą i zaoszczędź na biletach. Karnet rodzinny to maksymalnie dwójka dorosłych oraz minimum jedno dziecko (do 18 roku życia). Przy zakupie potrzebujemy od Was dokumentu dziecka (np. legitymacji). Karnet dziecka będzie kosztował 200 zł (sektory A, C, D, F)  lub 250 zł (sektory B, E, P3) i będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Kupuj przez Internet

Zachęcamy do kupna karnetu za pośrednictwem eBilet.pl. Podczas zakupu można wybrać opcję odbioru osobistego karnetu w siedzibie klubu lub wysyłki na wskazany adres. Możliwe jest także zakupienie e-karnetu, czyli karnetu cyfrowego. Przy wejściu do hali wystarczy pokazać taki karnet na wyświetlaczu swojego telefonu, nie trzeba będzie pamiętać o noszeniu ze sobą plastikowego kartonika, którego wówczas nie dostajemy.

Możesz zajrzeć też do nas

Oczywiście, prowadzimy również sprzedaż stacjonarną. Jeśli chcesz tradycyjnie nabyć karnet, zapraszamy do siedziby klubu w Hali Legionów, przy ul. Leszka Drogosza 2, w Kielcach. Możesz zajrzeć do nas od poniedziałku do piątku, we wtorki i czwartki w godzinach 10-18, a w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9-16. Karnety VIP nabędziesz tylko stacjonarnie. Czekamy na Ciebie w sklepie kibica na parterze.

Korzystaj z zalet stałej wejściówki

Karnet na sezon 2020/21 gwarantuje:

 • pierwszeństwo zajęcia swoich „starych” miejsc z sezonu 2019/20,
 • pierwszeństwo wejścia do hali na mecze w przypadku ograniczeń liczby widzów (wprowadzimy wówczas system taki, by każdy mógł obejrzeć maksymalną liczbę meczów w zależności od zakresu ograniczeń),
 • docelowo (po zniesieniu ograniczeń liczby widzów): wstęp na wszystkie domowe mecze drużyny PGE VIVE Kielce w ramach PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów 
 • zniżkę 50 zł na zakup oryginalnej koszulki meczowej na sezon 2020/21,
 • pakiet zniżek i ofert specjalnych od Partnerów klubu,
 • udział w losowaniu atrakcji specjalnych, takich jak lunche z zawodnikami drużyny PGE VIVE Kielce.

RODO

Nie przegap ważnych terminów

 • 18 czerwca- startuje sprzedaż karnetów online,
 • 19 czerwca- startuje sprzedaż stacjonarna w sklepie kibica, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce),
 • 10 lipca - ostatni dzień, w którym karnetowicze z sezonu 2019/20 mogą wykupić swoje miejsce,
 • 11 lipca- niewykupione miejsca trafiają do otwartej sprzedaży,
 • 21 sierpnia – termin opłacenia drugiej raty za karnet w systemie ratalnym.

Masz pytania? Pytaj!

Jeśli masz wątpliwości lub coś jest dla Ciebie niejasne, pytaj. W sprawie karnetów zapraszamy do kontaktu z sekretariatem klubu pod numerem tel.: 41 36 76 718, wewn. 949, lub bezpośrednio z Agnieszką Jęczmińską, e-mail: a.jeczminska@kielcehandball.pl, tel.: +48 601 076 619.

RODO [link] 

 

Kup karnet