KARNETY 2021

SPRZEDAŻ KARNETÓW TRWA! ZAJMIJ SWOJE MIEJSCE W HALI LEGIONÓW!

OTWARTA SPRZEDAŻ KARNETÓW: OD 11 SIERPNIA 2021

ŚREDNIA CENA JEDNEGO MECZU PRZY ZAKUPIE KARNETU WYNIESIE OD 11 ZŁ!*

ONLINE: EBILET.PL [LINK]

STACJONARNIE: VIVE FAN STORE - HALA LEGIONÓW, UL. L. DROGOSZA 2, KIELCE (PON. - PT.: 8-16)

W podziękowaniu za wsparcie w minionym sezonie, podczas którego wielu kibiców wykupiło karnety po standardowej cenie, nie wiedząc, jak będą wyglądać pandemiczne realia, na sezon 2021/2022 klub przygotował kilka opcji cenowych. Poprzednio wszyscy liczyliśmy na to, że uda się oglądać mecze drużyny Łomża Vive Kielce na żywo choćby w ograniczonym gronie, ale rzeczywistość zupełnie zamknęła kibicom trybuny. W związku z tym, chcąc wynagrodzić lojalność naszych karnetowiczów, posiadaczom stałych wejściówek z sezonu 2020/2021 dajemy możliwość wyboru – sami zadecydują, za jaką kwotę są w stanie nabyć karnety na sezon 2021/2022. Rozumiemy, że wszyscy borykamy się z trudami finansowymi i uszanujemy każdą decyzję. Bardzo brakowało nam kibiców w hali i liczymy, że będzie Was w tym sezonie jak najwięcej! 

Już teraz wiemy, że nadchodzący sezon będzie obfitował w ogromne emocje! W Lidze Mistrzów drużyna Łomża Vive Kielce trafiła do jednej z najsilniejszych grup w historii rozgrywek, która gwarantuje mecze na najwyższym poziomie z zespołami ze ścisłej europejskiej czołówki, m. in. Paris Saint-Germain, Barcą, SG-Flensburg Handewitt czy Telekom Veszprem. Poza tym wciąż chcemy potwierdzać dominację w kraju, co oznacza wysoki poziom sportowy w każdym spotkaniu PGNiG Superligi i PGNiG Pucharu Polski!

Poniżej prezentujemy ceny karnetów dla karnetowiczów z zeszłego sezonu oraz dla nowych nabywców.

KARNETY 2021

Kup karnet

 

OPCJE ZAKUPU KARNETÓW DLA KARNETOWICZÓW Z SEZONU 2020/2021

OPCJA 1 „ZOSTAJĘ!” (cena karnetu 2020/2021 – rabat 60%)

 • sektory B, E, P3 – 260 zł,
 • sektory A, C, D, F – 220 zł

OPCJA 2 „ZOSTAJĘ” (cena karnetu 20/21 – rabat 40%)

 • sektory B, E, P3 – 390 zł
 • sektory A, C, D, F – 330 zł

OPCJA 3 „DAJĘ MOCY!” (100% ceny karnetu 20/21)

 • sektory B, E, P3 – 650 zł,
 • sektory A, C, D, F – 550 zł

OPCJA 4 „WZMACNIAM!” (faktyczna cena karnetu 21/22)

 • sektory B, E, P3 – 740 zł,
 • sektory A, C, D, F – 630 zł

 

OPCJE ZAKUPU KARNETÓW DLA DZIECI POSIADAJĄCYCH KARNET NA SEZON 2020/2021

OPCJA 1 „ZOSTAJĘ!”

 • sektory B, E, P3 – 150 zł,
 • sektory A, C, D, F – 100 zł

OPCJA 2 „DAJĘ MOCY!”

 • sektory B, E, P3 – 250 zł
 • sektory A, C, D, F – 200 zł

OPCJA 3 „WZMACNIAM!”

 • sektory B, E, P3 – 280 zł
 • sektory A, C, D, F – 230 zł

 

STANDARDOWE CENY KARNETÓW NA SEZON 2021/2022 | OPCJA „WZMACNIAM!”

 • sektory B, E, P3 – 740 zł,
 • sektory A, C, D, F – 630 zł

 

ŚREDNIA CENA JEDNEGO MECZU PRZY ZAKUPIE KARNETU WYNIESIE OD 11 ZŁ!*

*przy najtańszym wariancie cenowym 

 

Karnety upoważniają do wstępu na domowe mecze drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2021/2022 obejmujące rozgrywki PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów. Karnety "Daję Mocy" oraz "Wzmacniam" zapewniają wejście na wszystkie spotkania, jakie Mistrzowie Polski rozegrają w Kielcach (może być ich aż 9!). W przypadku opcji "Zostaję" karnetowicze zapewniają sobie wstęp na siedem meczów fazy grupowej, a w przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie, zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży. Każdy karnet to także 50 zł zniżki na oficjalną koszulkę meczową hummel na sezon 2021/2022. Dodatkowo, w tym sezonie do rąk karnetowiczów powędrują po cztery tygodniowe vouchery do siłowni Xtreme Fitness (Kielce, ul. Jurajska 1, os. Ślichowice), każdy z nich może zostać wykorzystany przez jedną osobę (vouchery można rozdać znajomym).

~

Przed sezonem 2021/2022 Prezes KS Vive Handball Kielce S. A. Bertus Servaas skierował do karnetowiczów z sezonu 2020/2021 specjalny list, w którym podziękował za udzielone wsparcie w czasie pandemii i poinformował o nowej polityce cenowej.

Zachęcamy wszystkich karnetowiczów do przeczytania całości listu, który dostępny jest po kliknięciu w poniższy przycisk.

Przeczytaj list Prezesa B. Servaasa do karnetowiczów

 

Posiadacze karnetów z sezonu 2020/2021 mogą otrzymać wejściówki sezonowe na sezon 2021/2022 nawet za darmo!

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? Tak jest, ale w naszym klubie wystarczy dwóch! Od poniedziałku, 26 lipca, uruchamiamy wyjątkową akcję dla stałych kibiców drużyny Łomża Vive Kielce pt. „Dwóch za jednego”. Kibic, który przyprowadzi do klubu dwie nowe osoby, które zakupią karnety na sezon 2021/2022, swój karnet otrzyma za darmo. To kolejny ukłon w stronę osób, które wykupiły swoje miejsca w Hali Legionów w poprzednim sezonie, a mogły obejrzeć na żywo tylko kilka meczów.

Promocja "Dwóch za jednego"

 

Mistrzowie Polski złożą życzenia Waszym bliskim!

Chciałbyś, żeby zawodnik drużyny Łomża Vive Kielce złożył życzenia Twojemu znajomemu? Nie zwlekaj, kup karnet na sezon 2021/2022 i skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości, którą dokładamy do pakietu korzyści dla karnetowiczów. Urodziny, imieniny, rocznica ślubu lub Waszej znajomości? Nie ma problemu. Wybrany zawodnik złoży życzenia z danej okazji wskazanej przez Ciebie bliskiej osobie. Życzenia zostaną nagrane w formie krótkiego filmu wideo, który z pewnością umili Wam obojgu ten wyjątkowy dzień. 

Życzenia od zawodników Łomża Vive Kiece

Regulamin akcji "Życzenia od Mistrzów Polski":

 1. Prośbę o złożenie życzeń należy skierować do klubu minimum 2 tygodnie wcześniej (ma to na celu zabezpieczenie możliwości realizacji Waszej prośby, gdyż zdarzają się okresy, w których zawodnicy drużyny Łomża Vive Kielce dłużej przebywają poza Kielcami; dodatkowe utrudnienia będą występować w okresie przerwy zimowej w grudniu oraz styczniu, prosimy ostatnie prośby realizować przed ostatnim meczem w 2021 r.).
 2. Prośbę należy kierować poprzez nasz profil na Facebooku @kielcehandball, w wiadomości prywatnej wskazując dla kogo i z jakiej okazji mają zostać złożone życzenia, oraz jaki zawodnik ma je złożyć.
 3. Należy wybrać jednego zawodnika drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2021/2022.
 4. Życzenia zostaną nagrane w formie krótkiego filmu wideo.
 5. Akcja przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy karnetów na mecze drużyny Łomża Vive Kielce w sezonie 2021/2022 (weryfikowane będą numery karnetów). Każdy karnetowicz może skorzystać z niej raz w trakcie sezonu.