Kleen-Tex

Kleen-Tex jest jednym z wiodących producentów mat na świecie.

Firma powstała ponad pół wieku temu w amerykańskim mieście LaGrange, opracowanie pierwszej gumowanej maty tkaninowej stało się podstawą sukcesu na całym świecie.

Dziś nazwa Kleen-Tex jest synonimem ducha innowacji, najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych i drukowania, szerokiej gamy produktów, które zaspokoją wszelkie możliwe wymagania i doskonałą obsługę klienta.

Nasze maty można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie, w dużych korporacjach handlowych, w szpitalach i hotelach, w samolotach, pociągach i samochodach oraz na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyjątkowa jakość i fotorealistyczny nadruk pozwalają nam produkować maty o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od prostej wiadomości powitalnej, po skomplikowane logo firmy.

Wszystkie nasze maty są produkowane wyłącznie w Europie na rynek europejski, co pozwala nam oferować szybką i elastyczną obsługę, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, a przy tym jesteśmy bardzo terminowi. Wszystkie nasze maty są certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dostarczane wraz z pełną gwarancją.

Miasto: Suchedniów
Kod Pocztowy: 26-130
Ulica: Fabryczna 5/12
Telefon: +48 41 267 25 00
Faks: +48 41 254 58 68
Strona Internetowa: www.kleen-tex.pl
E-mail: info@kleen-tex.pl