KRISPAL

KrisPal Serwis - producent palet drewnianych  
    
KrisPal Serwis od wielu lat zaopatruje klientów w solidne i trwałe produkty. Nasz doświadczony zespół pracowników z powodzeniem realizuje zamówienia z całej Polski. Proces produkcji palet jest prowadzony na zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która gwarantuje powtarzalność i zgodność z parametrami zamówienia.    

Nowe i używane palety drewniane   
W naszej ofercie znajdują się zarówno nowe jak i używane palety drewniane. Oferujemy wszystkie typy standardowych palet drewnianych oraz nadstawki i kosze paletowe. Wykonujemy również palety w nietypowych wymiarach. Wszystkie oferowane przez nas palety mogą posiadać certyfikat fitosanitarny IPPC. 

   
Skup i serwis palet 
    
W trosce o środowisko naturalne odbieramy i naprawiamy uszkodzone palety lub w razie potrzeby wymieniamy je na nowe. Ponadto prowadzimy skup palet. Oddane do niego palety używane zostają doprowadzone do stanu, który umożliwia ich powtórne wykorzystanie.   Pozwalamy oszczędzać Czas, Pieniądze i Środowisko.


Terminowe dostawy   
Dla nas priorytetem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego dbamy o cały proces realizacji zamówienia. Mając na uwadze minimalizację czasu oczekiwania na zamówiony towar dysponujemy własną, rozbudowaną flotą pojazdów, którą realizujemy niezależne i punktualne dostawy.      

Lista naszych produktów i usług jest znacznie szersza, tak jak grono naszych stałych i zadowolonych Klientów. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się ze szczegółami naszej oferty Ty również do Nich dołączysz. Zapraszamy.

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-121
Ulica: Kwarciana 9/57
Telefon: 694 433 134
Faks:  
Strona Internetowa: www.krispal.pl
E-mail: biuro@krispal.pl