LECH-POL

Spółka Lech-Pol jest polską prywatną firmą rodzinną założoną w 1989r. Zajmuje jedno z czołowych miejsc na polskim rynku wyrobów pościelowych – kołder i poduszek – z wypełnieniem naturalnym (puch oraz pierze ptactwa wodnego) oraz syntetycznym, jak również elementów mebli tapicerowanych. Spółka wyposażona jest w najnowocześniejszą linię technologiczną do przetwórstwa pierza oraz park maszyn szyjących i pikujących. Ponadto firma posiada własne laboratorium badawcze do analizy składu zakupionego surowca (pierze, puch) przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń analitycznych.

Wyroby Spółki Lech-Pol posiadają atest jakości – certyfikaty „Oeko-Tex Standard 100” oraz „Przyjazny dla Człowieka”- wydane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

Głównym celem Spółki jest zadowolenie Klientów poprzez produkcję wyrobów zgodną z ich potrzebami oraz wizją. Firmę tworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Specjalistyczna załoga, nowoczesne urządzenia produkcyjne, profesjonalna obsługa to nieliczne

czynniki przyczyniające się do zadowolenia Klientów, ze współpracy ze Spółką Lech-Pol nie tylko na terenie Polski i Unii Europejskiej ale także różnych części świata.

Miasto: Jędrzejów
Kod Pocztowy: 28-300
Ulica: Reymonta 21A
Telefon: 41 386 10 14
Faks: 41 386 61 93
Strona Internetowa: www.lech-pol.pl
E-mail: info@lech-pol.pl