LEXUS Romanowski

Toyota-Romanowski.pl

Jesteśmy spółką działającą w branży motoryzacyjnej od 20 lat i jako Autoryzowany Dealer zajmujemy się sprzedażą i kompleksowym serwisowaniem pełnej gamy  modelowej samochodów marki Toyota oraz Lexus w trzech miastach: Radom, Kielce, Kraków. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i flotowych.

Toyota Radom, ul. Kielecka 68/70                                

Toyota Kielce, ul. Radomska 168

Lexus Kraków, Aleja Pokoju 63 A

Do tej pory zdobyte doświadczenie pozwala nam stale podnosić jakość i usprawniać proces obsługi Klienta. Wiemy, że najbardziej wymagający w dzisiejszych czasach jest serwis, zarówno mechaniczny jak i blacharsko-lakierniczy. Dlatego też, nasze działania skupiają się przede wszystkim na ciągłym doskonaleniu procesów zarządzania serwisem, aby jeszcze sprawniej i z jeszcze wyższą starannością móc obsługiwać wszystkich naszych Klientów. Nasza załoga to wykwalifikowani technicy zdobywający najlepsze miejsca w ogólnoeuropejskich konkursach technicznych organizowanych przez naszych partnerów. W swojej ofercie posiadamy całą gamę produktów olejowych firmy Castrol oraz Mobil.

 

Wspomniane usługi blacharsko-lakiernicze to nie tylko kolejny etap obsługi Klienta, ale przede wszystkim nasza pasja. Posiadamy własne obiekty blacharsko-lakiernicze od 1995 roku, a naszą najnowszą inwestycją jest oddane do użytku w lipcu 2011 roku CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH w Kielcach. To obiekt o powierzchni 3000 m2 będący jednym z najnowocześniejszych serwisów blacharsko-lakierniczych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Mamy podpisane umowy na bezgotówkowe oraz w ramach tzw. samolikwidacji naprawy blacharsko-lakiernicze z następującymi firmami: PZU, Allianz, Hestia, Generali, Warta. Dysponujemy holownikami wraz z lawetami, które są w stanie przewieźć uszkodzone auto z każdego miejsca w Polsce. Nasze doświadczenie w organizacji holowania i udostępniania samochodów zastępczych zdobyliśmy obsługując floty, które w swoim parku samochodowym posiadają ponad 1000 aut.

 

Oferowane usługi:

·         sprzedaż samochodów nowych

·         sprzedaż i zakup samochodów używanych w ramach programu „Pewne Auto”

·         serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny

·         serwis blacharsko-lakierniczy napraw powypadkowych wszystkich marek

·         sprzedaż usług finansowych kredyt/leasing

·         sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych: PZU, Hestia, Allianz, Generali, Warta

·         NOWOŚĆ !!! - wynajem długoterminowy dla firm w programie

Toyota Business SmartPlan(start programu 03 czerwca 2013)

 

 

Opiekun firm Klubu 100:

Romuald Niziołek

Tel. 600 - 90 90 20

romuald.niziolek@toyota.kielce.pl

 

Skorzystajcie Państwo z naszej profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Zapraszamy do naszych salonów !

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-451
Ulica: Radomska 168
Telefon: 41 33 28 333
Faks: 41 33 28 338
Strona Internetowa: www.toyota-romanowski.pl
E-mail: recepcja@toyota.kielce.pl