MentalPower

Główne wartości #MentalPower to Mistrzostwo, Przedsiębiorczość i Entuzjazm.

Jesteśmy trenerami mentalnymi i biznesowymi. Dzięki sukcesom, które osiągnęliśmy w przedsiębiorczości, jesteśmy wiarygodnym wsparciem dla czołowych firm, sportowców i liderów. Nasze know-how pomogło zarówno sportowcom (Mistrzostwo Świata w siatkówce), bankom (naszymi Klientami są: ING, Alior, Pekao, Millennium, Santander), korporacjom (m.in. KGHM, PZU, Toyota, Allegro, Walt Disney, Polpharma), jak i przedsiębiorcom z sektora MŚP.

Naszą misją jest podnoszenie jakości życia Polaków. Osiągamy to nie tylko poprzez odkrywanie wewnętrznej siły jednostki, ale także budowanie silnych zespołów. Korzystamy z twardej wiedzy akademickiej, z empirycznie potwierdzonych badań i dorobku naukowego czołowych uniwersytetów. Nasze metody opierają się na najskuteczniejszych technikach z dziedziny psychologii, motywacji, kognitywistyki i biznesu.

Wierzymy, że za każdym sukcesem stoją ludzie i że nie da się osiągać mistrzostwa w żadnej dziedzinie w pojedynkę. Pomagamy zespołom w poprawie komunikacji, zwiększaniu motywacji oraz lepszym zarządzaniu sobą i swoimi emocjami. Po co? Po to, by wykorzystać siłę synergii i budować zwycięskie zespoły!

Specjalizujemy się w sesjach indywidualnych oraz grupowych, szkoleniach otwartych, warsztatach oraz wystąpieniach Power Speech. Z naszą misją w ciągu 4-ech lat działalności dotarliśmy już do ponad 240 000 osób na żywo. Kierujemy się zasadą, że marzenia się nie spełniają (same), ale marzenia się SPEŁNIA!