QUICKPACK POLSKA

Misją firmy Quickpack Polska realizowaną konsekwentnie już od ponad 10 lat jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości, realizacja 100% zamówień oraz odpowiedzialność i gwarancja za świadczone usługi. Spółka istnieje od 1997 roku. Sprawne funkcjonowanie firmy zapewnia wykwalifikowana, doświadczona kadra realizująca określone zamierzenia i cele oraz zespół fachowców dynamicznie i profesjonalnie zarządzających przedsiębiorstwem. 

Rok 1999 dla Quickpack Polska to początek zintensyfikowanych nakładów inwestycyjnych mających za zadanie wprowadzenie nowoczesnych linii produkcyjnych, poszerzenie oferowanego asortymentu produktów, rozwój logistyki oraz dostosowanie firmy do światowych standardów występujących w branży. Rezultatem podjętych działań inwestycyjnych jest obecna mocna, ustabilizowana pozycja spółki na rynku oraz szeroki asortyment oferowanych produktów.
Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja opakowań na bazie folii HDPE, LDPE oraz papierów spożywczych:  papieru śniadaniowego, torebek śniadaniowych, folii aluminiowych, worków na śmieci, folii spożywczych, reklamówek i woreczków. Dodatkowo oferta jest wzbogacona o produkty konfekcjonowane w fabryce, takie jak: tacki aluminiowe do grilla, naczynia jednorazowe, filtry do kawy, rękawice gospodarcze, mopy, ścierki, zmywaki, pumeksy, uszczelki.
 Quickpack Polska to:
• kilkanaście lat tradycji
• szeroki asortyment produktów
• uznana pozycja na rynku krajowym i zagranicznym
• dynamiczny rozwój i długofalowe perspektywy
W listopadzie 2009 roku spółka wdrożyła międzynarodowe normy jakości ISO9001:2008 i 14001:2009

Miasto: Jędrzejów-Lasków
Kod Pocztowy: 28-300
Ulica: Przemysłowa 32
Telefon: 41 386 59 00
Faks:  
Strona Internetowa: www.quickpack.pl
E-mail: quickpack@quickpack.pl