SEVEN

FIRMA SEVEN

Jesteśmy firmą produkcyjno-dystrybucyjną o ugruntowanej pozycji na rynku chemii budowlanej. Działamy od 2000 roku stale powiększając naszą ofertę handlową. W roku 2007 wprowadziliśmy na rynek własną profesjonalną markę BORAMAX, której asortyment w chwili obecnej liczy ponad 250 produktów i stale jest powiększany. Wprowadzając na rynek kolejne produkty i usługi jednocześnie dbamy o ich jakość, innowacyjność oraz atrakcyjność. Współpracujemy z regionalnymi dystrybutorami, hurtowniami, składami budowlanymi, marketami, sklepami oraz ekipami remontowo-budowlanymi.

Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie aktywnie działamy na terenie całej Polski i każdy teren obsługiwany jest przez grupę dobrze przeszkolonych Przedstawicieli Handlowych służących radą i pomocą. Swoją działalność poszerzyliśmy o inne kraje europejskie między innymi: Łotwę, Litwę, Rosję, Białoruś, Estonię, Słowację, Czechy, Niemcy, Szwecję, Norwegię, Anglię oraz Ukrainę. Od kilku lat aktywnie uczestniczymy w krajowych jak i zagranicznych targach budowlanych: BUDMA-Poznań; INTERBUILD-Kijów; MOSBUILD-Moskwa; IBF-Brno; BAU-Monachium; INTERBUD-Łódź; ECOBUILD-Londyn; BUDPRAGES-Mińsk; BYGG REIS DEG-Oslo.

W roku 2015 otworzyliśmy nowy certyfikowany zakład produkcyjny z siedzibą w Masłowie oraz zakład produkcji folii budowlanej. Przyczyniło się to do dalszego dynamicznego rozwoju firmy. Efekty widoczne są w sprzedaży asortymentu, który od 2007 roku powiększył się wielokrotnie. Z każdym rokiem zwiększamy również sprzedaż, naszą bazę logistyczną, powierzchnie magazynowe, park maszyn, oraz ilość naszych pracowników.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, proponujemy dogodne warunki handlowe, fachowe doradztwo oraz korzystne promocje. Posiadamy własną bazę transportowo-logistyczną oraz flotę samochodową, która od 2002 roku wzrosła o kolejne 30 aut.

Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę, szybkie dostawy, a przede wszystkim najlepszej jakości produkty mogące konkurować ze światowymi liderami w naszej branży. Nasze produkty zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami ZŁOTE SKRZYDŁA I MOCNA MARKA w latach 2009, 2011, 2012, 2013,2015 oraz DIAMENT ŚWIĘTOKRZYSKI w roku 2016.

Od 2007 roku w ramach Programu Lojalnościowego organizujemy dla naszych klientów atrakcyjne wyjazdy na tygodniowe szkolenia w bardzo ciekawych zakątkach świata jak Egipt, Grecja, Tunezja, Turcja, Wyspy Kanaryjskie, Sycylia, Cypr, Majorka, Maroko, Wyspy Zielonego Przylądka, Sardynia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce CAŁA OFERTA oraz do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie Państwa odwiedzą przedstawiając kompleksową ofertę naszej firmy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! :)