SOLMAR

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLMAR działa od 1990 roku . Od ponad 10 lat zajmujemy się sprzedażą palet nowych i używanych oraz nadstawek.

Doświadczyliśmy wszelkich przemian związanych ze zmianą procesu obsługi klienta. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom odbiorców. Nasza szybka reakcja na zwiększające się zapotrzebowania rynku sprawiła, że jesteśmy 24 h dla naszych klientów - to nasze motto.

Zajmujemy się produkcją palet drewnianych różnych asortymentów. Nowoczesna linia produkcyjna i doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia realizację zamówień dla najbardziej wymagających klientów.

Stworzyliśmy również sieć punktów skupu palet, w chwili obecnej jest ich około 30 na terenie południowej i centralnej Polski. Zatrudnieni w nich pracownicy to doświadczeni i przeszkoleni sprzedawcy, zapoznani z zasadami dotyczącymi obrotu Euro - paletami.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe umożliwiające gromadzenie zapasów palet zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.

Z naszych usług od wielu lat korzystają znane firmy w kraju i za granicą. Prowadzimy kompleksową obsługę wielu z nich. Miesięczna sprzedaż opakowań sięga 100 .000 szt. Dostawy palet na terenie Polski i Europy realizujemy z wykorzystaniem własnej floty transportowej lub we współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Aktywnie wspieramy inicjatywy społeczne w naszym regionie. Współuczestniczymy w prowadzeniu młodzieżowego klubu sportowego, pomagamy dziecięcym domom dziecka.

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-666
Ulica: Ponurego Piwnika 29
Telefon: 41 366 45 99
Faks: 41 366 42 97
Strona Internetowa: www.solmar.com.pl
E-mail: solmar@solmar.com.pl