PRIMEO AGENCJA INTERAKTYWNA

PRIMEO od 10 lat świadczy usługi związane z digitalizacją procesów w firmach, dostarczając strony, sklepy i aplikacje internetowe. 

Zapewniamy swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia i rozwoju oprogramowania oraz dedykowanych aplikacji internetowych służących do usprawniania procesów w firmach oraz sprzedaży online. Wspieramy w procesie transformacji cyfrowej, czyli w pierwszych krokach firmy w Internecie (identyfikacja wizualna, strony i sklepy) oraz oferujemy usługi redesignu / odświeżenia wizerunku w Internecie.

Sprzedajemy autorskie rozwiązania, takie jak PRIMEO.cms – system do zarządzania treściami stron www czy nastartup.pl – strony internetowe oparte o wzór graficzny dla przedsiębiorców small business oraz przedsięwzięć krótkoterminowych. Jesteśmy autoryzowanym resellerem platformy sklepowej Shoper.

Działamy głównie na rynku polskim. Do grona naszych klientów należą m.in. Effector, Pod Telegrafem, PGE Vive Kielce czy Dafi Społem Kielce. Odbiorcami naszych usług są również firmy z Kanady, USA i Rosji.

 

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-528
Ulica: Zagnańska 78a lokal 3
Telefon: 412 412 450
Faks:  
Strona Internetowa: www.primeo.pl
E-mail: biuro@primeo.pl