STS - zakłady bukmacherskie

Star-Typ Sport to firma bukmacherska przyjmująca zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych, która powstała w 1997 roku. STS prowadzi swoją działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP, tym samym jest legalnym bukmacherem. Udziały firmy na rynku legalnych bukmacherów w Polsce wynoszą ok. 48%. Tym samym STS jest największą legalną firmą bukmacherską w kraju. Star-Typ Sport posiada ok. 425 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce. Obecnie STS oferuje usługi również w internecie na stronie sts.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Star-Typ Sport aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Jest m.in. oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Star-Typ Sport jako pierwszy w polskich zakładach na żywo wprowadził usługę LIVE Tracker. Pozwala ona śledzić bezpośredni, graficzny podgląd sytuacji na arenie sportowej. Ponadto STS oferuje – jako pierwsza legalna firma bukmacherska w Polsce – możliwość oglądania wydarzeń sportowych na żywo na swojej stronie internetowej. Usługa STS TV jest darmowa dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Miesięcznie firma udostępnia transmisje około 1000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej i ręcznej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Miasto: Katowice
Kod Pocztowy: 40-246
Ulica: Porcelanowa 8
Telefon:  
Faks:  
Strona Internetowa: www.sts.pl
E-mail: kontakt@sts.pl