VIVE LOGISTICS

VIVE Logistics to spółka niezależna, powiązana kapitałowo z Grupą VIVE, która jest obecna na rynku od 28 lat. Posiada swoje przedstawicielstwa w 4 krajach Europy, w Polsce, Czechach, Niemczech oraz Holandii. Jako operator logistyczny szczególną uwagę zwraca na profesjonalną i spersonalizowaną obsługę. Zapewnia kompleksowe usługi logistyki kontraktowej w oparciu o centrum logistyczne w Kielcach o powierzchni 30 000 m 2, wyposażone w nowoczesną technologię i rozwiązania przyjazne dla środowiska. W ofercie VIVE Logistics są m.in. magazynowanie, kompletacja, Value Added Services, transport krajowy, międzynarodowy, intermodalny. Głównym celem spółki jest dostarczanie najwyższej jakości usług w Polsce.

Aktualnie Grupa VIVE zatrudnia ponad 2000 pracowników, z czego 130 to wyspecjalizowani i doświadczeni kierowcy VIVE Logistics, którzy w codziennej pracy mają do dyspozycji 96 pojazdów klasy euro 6 (nie starsze niż 3 lata). Dodatkowo firma dysponuje 800 nadwoziami wymiennymi, co czyni ją liderem w Polsce oraz ścisłej czołówce EU.

Firma nieustannie się rozwija, dostosowując się do dynamicznego rynku TSL. W ostatnim czasie uzyskała certyfikat zgodności w ramach rolnictwa ekologicznego, który został przyznany przez niezależną i akredytowaną jednostkę certyfikującą Bureau Veritas Certification. Nawiązała również współpracę z takimi partnerami B2B jak Jeronimo Martins Polska (właściciel m.in. sklepów Biedronka).