VIVE TRANSPORT

VIVE Transport Sp. z o.o. powstała z wydzielenia Działu Transportu firmy Vive Textile Recycling Sp. z o.o. lidera w branży segregacji odzieży.

VIVE Transport Sp. z o.o. jako oddzielny podmiot gospodarczy działa na bazie wieloletnich doświadczeń transportowych. W chwili obecnej jest jedną z największych w Polsce firm transportowo – spedycyjnych specjalizującą się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie ładunków przestrzennych. Realizuje, także przewozy standardowe.
W 2010 roku spółka zrealizowała 5700  transportów, w tym na trasach międzynarodowych ponad 4900, z czego 2100 exportów, 2400 importów oraz 400 transportów na terenie Unii Europejskiej, a w transporcie krajowym  ponad 800 transportów. Liczby te z roku na rok rosną. Firma posiada 48 zestawów przestrzennych o powierzchni 38 palet euro, o pojemności przestrzeni ładunkowej od 110 m3 do 120m3 i ładowności 22500kg. Wymiary przestrzeni ładunkowej to 7,85 m długości, 2,48 m szerokości i do 3 m wysokości auta jak i przyczepy. Możliwość załadunku bocznego oraz górnego, dodatkowo podnoszony dach w przestrzeni ładunkowej. Każdy pojazd marki DAF jest wyposażony w system GPS oraz obsługiwany przez podwójne obsady kierowców, co pozwala realizować transporty w możliwie jak najkrótszym czasie. 

VIVE Transport  jest skoncentrowana na świadczeniu wysokiej jakości usług. Główny zakres działalności firmy to transport międzynarodowy z głównymi kierunkami takimi jak Niemcy, Dania, Holandia, Belgia, Francja,  Czechy oraz krajowy. Filozofią działania firmy jest orientacja na potrzeby klienta. Do grona naszych klientów należą wiodące światowe i polskie firmy, m.in.: Vive Textile Recycling Sp. z o.o,  David S. Smith Packaging, DW Plastics, Van der Wal International Transport BV, DSV Denmark, Hotex GmbH, Majac BV, Profittex GmbH, Eko Coll GmbH, Wurth Logistic.

Miasto: Piekoszów
Kod Pocztowy: 26-065
Ulica: Górki Szczukowskie 81
Telefon: 41 366 04 19
Faks:  
Strona Internetowa: www.vive.com.pl
E-mail: transport@vive.com.pl