WERON

WERON - Oficjalny partner medyczny drużyny Łomża Vive Kielce

Firma WERON jest oficjalnym dostawcą urządzeń do rehabilitacji, medykamentów oraz suplementacji dla wielu polskich federacji, klubów i organizacji sportowych. Od początku istnienia firmy WERON współpracowaliśmy z ponad 250 instytucjami sportowymi z różnych dyscyplin, dostarczając rozwiązania najwyższej jakości. Wsłuchując się w potrzeby naszych Partnerów, dobieramy produkty spełniające ich oczekiwania, wspierając ich w drodze po sukces. Jesteśmy dumni z każdego osiągnięcia, wyniku i zwycięstwa do którego mogliśmy się przyczynić.

Misją marki WERON jest dostarczenie najlepszych rozwiązań dla sportowców w zakresie suplementacji oraz regeneracji. Każdy sportowiec dąży do osiągnięcia możliwie najlepszych wyników i realizacji kolejnych założonych celów. Trenując lub pracując ze sportowcami, często zastanawiamy się jak przesunąć granice i pokonać napotkane bariery.

Największą motywacją dla sportowca jest widoczny progres, będący efektem ciężkiej pracy, systematycznych treningów i odpowiedniej diety. Co zatem należy zrobić, aby stać się lepszym od samego siebie z dnia wczorajszego? Może wystarczy zmiana diety lub niewielka zmiana samego treningu? Może suplementacja? Jeżeli tak, to jaka? Nie ma jednej recepty. Trenujemy zatem intensywniej, więcej, aż pewnego dnia… kontuzja, naderwany mięsień lub przetrenowanie. Niestety, takie sytuacje są nieodzownym elementem w każdej dyscypliny sportowej. Na szczęście istnieją dziś rozwiązania pozwalające zapobiec kontuzjom lub w przypadku jej zaistnienia znacznie skrócić powrót do pełnej sprawności.

Cały Team WERON, to miłośnicy sportu, począwszy od założyciela firmy, Bartosza Werona, przez współpracowników, po biznesowych partnerów. Jesteśmy sportowcami, jego pasjonatami, specjalistami z zakresu żywienia i rehabilitacji sportowej. Wszyscy mamy jeden wspólny cel. Jest nim nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań.

https://weron.pl/