11.11.2003, 20:10

Mimo zmęczenia kolejne zwycięstwo KS VIVE.

Nasza drużyna wróciła z Sarajewa w nocy z poniedziałku na wtorek i widać było w jej grze oznaki zmęczenia. Mimo to nie daliśmy rywalom większych szans. Co prawda goście na początku spotkania prowadzili 2:0, potem 3:1 i 4:2, ale w 8 minucie Andrzej Bystram wykorzystał szybką kontrę doprowadzając do stanu 5:5. Po kwadransie ponownie Bystram zdobył gola i tym razem wyszliśmy po raz pierwszy na prowadzenie 9:8.

Końcówka tej części była popisem kapitana zespołu, Radka Wasiaka. W sumie nasz kołowy zdobył aż 9 goli, z czego do przerwy ... 8.

Po zmianie stron goście z Gdańska nie mieli już zbyt wiele do powiedzenia. W bramce dobrymi interwencjami popisywał się Jarosław Tkaczyk. W ataku rozegrał się Filip Kliszyczyk, który do spółki z Pawłem Sieczką co kilkadziesiąt sekund oszukiwali obronę Gdańska. Kilkoma udanymi interwencjami popisał się także Piotr Czopek i ostatecznie wygraliśmy 41:28, co w pełni odzwierciedla różnicę w umiejętnościach pomiędzy obiema drużynami.

I jeszcze jedno - po powrocie z Sarajewa, na warszawskim lotnisku Okęcie czekało na ekipę siedmiu naszych kibiców. Byliśmy doprawdy sympatycznie zaskoczeni tym faktem. Władze klubu, z Bertem Servaasem na czele serdecznie dziękują za ten swoisty gest wobec drużyny i zapraszają wszystkich na sobotni bój z Foteksem Veszprem.

Już jutro rozpoczyna się przedsprzedaż kart wstępu (normalny 30 zł., ulgowy 20 zł (tylko w sekretariacie klubu).

Bilety można kupować w: Lombardzie "U Marynarza" (ul. Sienkiewicza), Salonach Mody "DORA", Domie Mody "Fantazjusz" (ul. Sienkiewicza), Kwiaciarni "U Radka" (ul. 1 Maja), Foto Perfekcie (ul. Paderewskiego i Mała 15)oraz sekretariacie klubu, ul. Krakowska 72.