GramyRazem.eu

GRAMY RAZEM DLA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Promocja turystyczna, sportowa i gospodarcza województwa realizowana przez Klub Sportowy Vive Kielce w latach 2011 - 2015.

„Gramy Razem dla Świętokrzyskiego” to wielkie przedsięwzięcie promocyjne regionu świętokrzyskiego pod kątem turystycznym, gospodarczym i sportowym. Dzięki funduszom przekazanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w latach 2011 - 2015 zrealizowano wiele działań mających na celu promocję oraz budowanie pozytywnego wizerunku regionu świętokrzyskiego, nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Działania promocyjne prowadzone były m.in. podczas meczów w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów w wielu miastach Europy, jak również podczas najważniejszych turniejów piłki ręcznej, w których grała reprezentacja Polski, takich jak mistrzostwa Europy czy mistrzostwa świata. Stoiska promujące region świętokrzyski ustawiano wszędzie tam, gdzie rozgrywali swoje mecze Mistrzowie Polski. Zawodnicy spotykali się także z młodzieżą, promując województwo w trakcie „Dni Świętokrzyskich” organizowanych w wielu miastach w Polsce.

W ramach projektu w Kielcach odbywał się także jeden z największych młodzieżowych turniejów piłki ręcznej „Świętokrzyskie Junior Cup”, podczas którego młodzi zawodnicy z całej Europy poznają uroki regionu świętokrzyskiego. Powstało wiele materiałów marketingowych promujących region, m.in. unikalne kalendarze z zawodnikami, albumy i foldery.

Zobacz podsumowanie projektu

Poniżej można zobaczyć efekty projektu zrealizowane przez Telewizję Klubową w postaci filmów promujących klub oraz region.

REPREZENTUJE POLSKĘ – PROMUJE ŚWIĘTOKRZYSKIE

Klikacjąc opcję 'playlista' w prawym górnym rogu, można zobaczyć wiele produkcji zrealizowanych z zakresu promocji wyjątkowych miejsc w regionie świętokrzyskim, takich jak Centrum Nauki Leonarda Da Vinci, Święty Krzyż, Jaskinia Raj czy Karczówka.

Poniżej natomiast znajduje się playlista z filmami zrealizowanymi podczas Mistrzostw Świata 2015 w Katarze.

 DO POBRANIA