Harmonogram treningów

Poniżej przedstawiamy harmonogram treningów grup młodzieżowych oraz zajęć dzieci prowadzonych przez Klub Sportowy Vive Kielce w sezonie 2021/22.

Od wielu lat w regionie świętokrzyskim jednym z najpopularniejszych sportów jest piłka ręczna. Tym samym szkolenie młodzieży jest jednym z najważniejszych celów Klubu Sportowego Vive Kielce. Pod naszymi skrzydłami kształcimy setki młodych adeptów szczypiorniaka, którzy pod wodzą najlepszych trenerów z powodzeniem rywalizują na arenie wojewódzkiej oraz krajowej. W sezonie 2020/2021 możemy pochwalić się brązowym medalem Mistrzostw Polski, wywalczonym przez zespół juniorów młodszych pod opieką trenera Pawła Grecaka.

HARMONOGRAM TRENINGÓW GRUP MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2021/2022

Juniorzy

Drużyna: Junior (rocznik 2003-2004)

Trener: Aleksander Litowski (664123723)

Treningi:

- pon. 18.00-19.30 (wszystkie treningi odbywają się w hali przy ul. Krakowskiej 72)
- wt. 17.00-18.30
- śr. 18.30-20.00
- czw. 17.00-18.30
- pt. 17.00-18.30 

Drużyna: Junior Młodszy I (2005)

Trener: Dominik Żyła (600031307)

Treningi:

- pon. siłownia (Szkoła Podstawowa nr 39)
- wt. 17.00-18.30 (Krakowska 72, trening łączony z drużyną Junior)
- śr. 18.30-20.00 (Krakowska 72, trening łączony z drużyną Junior)
- czw. 16.15-17.45 (hala Politechniki Świętokrzyskiej)
- pt. 17.00-18.30 (Krakowska 72)

Drużyna: Junior Młodszy II (2006)

Trener: Paweł Grecak (609932668)

Treningi:

- pon. siłownia (Szkoła Podstawowa nr 39)
- wt. 16.15-17.45 (hala Politechniki Świętokrzyskiej)
- śr. 16.15-17.45 (hala Politechniki Świętokrzyskiej)
- czw. 17.45-19.15 (hala Politechniki Świętokrzyskiej)
- pt. 15.30-17.00 (Krakowska 72)

Młodzicy

Drużyna: Młodzik I (2007/2008)

Trener: Paweł Grecak (609932668)

Treningi: klasa sportowa, treningi odbywają się według planu szkolnego Szkoły Podstawowej nr 39

Drużyna: Młodzik II (2007/2008)

Trener: Tomasz Litwin (608631563)

Treningi:

- wt. 17.30-19.00 (Hala Legionów)
- śr. 19.00-20.30 (Szkoła Podstawowa nr 30)
- pt. 16.45-18.15 (Szkoła Podstawowa nr 25)

Drużyna: Młodzik III (2007/2008)

Trener: Tomasz Olesiński (601415515)

Treningi:

- wt. 18.00-19.30 (Szkoła Podstawowa nr 32)
- śr. 19.00-20.30 (Szkoła Podstawowa nr 30)
- czw. 18.00-19.30 (Szkoła Podstawowa nr 32)

Drużyna: Młodzik IV (2008)

Trener: Aleksander Litowski (664123723)

Treningi: klasa sportowa, treningi odbywają się według planu szkolnego Szkoły Podstawowej nr 39

Dzieci

Drużyna: Dzieci I (2009/2010)

Trener: Tomasz Litwin (608631563)

Treningi: grupa w trakcie naboru, godziny treningów zostaną uzupełnione

Drużyna: Dzieci II (2009/2010)

Trener: Dominik Żyła (600031307)

Treningi: klasa sportowa, treningi odbywają się według planu szkolnego Szkoły Podstawowej nr 39

Drużyna: Dzieci III (2010)

Trener: Dominik Czerwiński (607987688)

Treningi:

- pon. 17.30-19.00 (hala przy II LO  im. J. Śniadeckiego)
- śr. 15.15-16.45 (Szkoła Podstawowa nr 34)
- czw. 18.00-19.30 (hala przy II LO  im. J. Śniadeckiego)

Chłopcy

Drużyna: Chłopcy I (2011)

Trener: Monika Kiniorska (798099460)

Treningi:

- pon. 16.30-18.00 (wszystkie treningi odbywają się w hali w Szkole Podstawowej nr 25)
- pt. 18.15-19.45

Drużyna: Chłopcy II (2011)

Trener: Paweł Grecak (609932668)

Treningi: grupa w trakcie naboru, godziny treningów zostaną uzupełnione

Drużyna: Chłopcy III (2011)

Trener: Dominik Czerwiński (607987688)

Treningi:

wt. 15.15-16.45 (Szkoła Podstawowa nr 34)

Drużyna: Chłopcy IV (2011)

Trener: Michał Cieślik (668047709)

Treningi: klasa sportowa, treningi odbywają się według planu szkolnego Szkoły Podstawowej nr 32

GRUPY NABOROWE (zachęcamy do zapisów i kontaktu z trenerami)

Drużyna: dzieci z klas I-III szkoły podstawowej (2011-2013)

Trener: Michał Cieślik (668047709)

Treningi: terminy zostaną ustalone, będą odbywać się w halach Szkół Podstawowych nr 11 oraz nr 30

Drużyna: nabór pod kątem klasy sportowej z roczników (2011-2012)

Trener: Paweł Grecak (609932668) oraz Kamil Siedlarz (533640625)

Treningi:

- wt. 15.15-16.45 (wszystkie treningi odbywają się w hali Szkoły Podstawowej nr 39)
- czw. 16.00-17.30
- pt. 15.15-16.45

Drużyna: dzieci z klas II-III szkoły podstawowej (2012-2013)

Trener: Artur Rodacki (604139515)

Treningi:

- wt. 14.15-15.45 (wszystkie treningi odbywają się w hali Szkoły Podstawowej nr 32)
- śr. 15.45-17.15
- czw. 14.15-15.45

Drużyna: dzieci z klas II-III szkoły podstawowej (2012-2013)

Trener: Monika Kiniorska (798099460)

Treningi:

- pon. 15.00-16.30 (wszystkie treningi odbywają się w hali Szkoły Podstawowej nr 25)
- wt. 15.00-16.30
- śr. 15.00-16.30