Terminarz

Towarzyski
Wilhelmshavener HV
28 : 32
20:00 / 20.08.2019
PGE VIVE Kielce
Towarzyski
HV KRAS/Volendam
15 : 35
19:00 / 21.08.2019
PGE VIVE Kielce
Towarzyski
Achilles Bocholt
25 : 39
20:30 / 22.08.2019
PGE VIVE Kielce
Towarzyski
Energa MKS Kalisz
25 : 34
16:00 / 25.08.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
33 : 20
16:00 / 31.08.2019
SPR Stal Mielec
Ligowy
Sandra Spa Pogoń Szczecin
21 : 30
17:00 / 07.09.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
34 : 24
18:00 / 11.09.2019
NMC Górnik Zabrze
Liga Mistrzów
THW Kiel
30 : 30
19:00 / 15.09.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
Gwardia Opole
18 : 29
18:00 / 18.09.2019
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
33 : 26
20:00 / 22.09.2019
HC Motor Zaporozhye
Liga Mistrzów
FC Porto Sofarma
33 : 30
20:00 / 28.09.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
52 : 30
18:30 / 02.10.2019
SPR PWSZ Tarnów
Ligowy
PGE VIVE Kielce
38 : 16
16:00 / 05.10.2019
Energa MKS Kalisz
Ligowy
Orlen Wisła Płock
27 : 26
18:00 / 09.10.2019
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
27 : 29
18:00 / 12.10.2019
Montpellier HB Agllomeration
Ligowy
PGE VIVE Kielce
38 : 24
18:30 / 15.10.2019
Energa Wybrzeże Gdańsk
Liga Mistrzów
HC Meshkov Brest
27 : 31
17:00 / 19.10.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
MMTS Kwidzyn
22 : 40
18:00 / 29.10.2019
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
34 : 33
15:00 / 02.11.2019
Telekom Veszprém HC
Ligowy
PGE VIVE Kielce
36 : 24
18:00 / 05.11.2019
MKS Zagłębie Lubin
Liga Mistrzów
RK Vardar Skopje
28 : 28
17:30 / 09.11.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
KS SPR Chrobry Głogów
27 : 34
20:30 / 12.11.2019
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
35 : 25
18:00 / 16.11.2019
RK Vardar Skopje
Ligowy
PGE VIVE Kielce
34 : 31
18:00 / 20.11.2019
Azoty-Puławy
Liga Mistrzów
Telekom Veszprém HC
28 : 24
17:30 / 23.11.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
35 : 42
18:00 / 26.11.2019
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
30 : 24
15:00 / 30.11.2019
HC Meshkov Brest
Ligowy
SPR Stal Mielec
20 : 36
18:30 / 04.12.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
45 : 28
16:00 / 07.12.2019
Sandra Spa Pogoń Szczecin
Ligowy
NMC Górnik Zabrze
27 : 34
18:00 / 10.12.2019
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
38 : 21
18:00 / 13.12.2019
Gwardia Opole
Ligowy
SPR PWSZ Tarnów
19 : 33
18:00 / 29.01.2020
PGE VIVE Kielce
Ligowy
Energa MKS Kalisz
22 : 42
18:30 / 01.02.2020
PGE VIVE Kielce
Ligowy
PGE VIVE Kielce
29 : 20
18:30 / 04.02.2020
Orlen Wisła Płock
Liga Mistrzów
Montpellier HB Agllomeration
25 : 24
17:15 / 08.02.2020
PGE VIVE Kielce
Ligowy
Energa Wybrzeże Gdańsk
17 : 27
18:00 / 11.02.2020
PGE VIVE Kielce
Liga Mistrzów
PGE VIVE Kielce
30 : 25
15:00 / 15.02.2020
FC Porto Sofarma
Towarzyski
HC Motor Zaporozhye
26 : 33
17:30 / 20.02.2020
PGE VIVE Kielce

Superliga - tabela wyników

Pozycja Herb Drużyna Drużyna Mecze Punkty zdobyte Pkt Bilans bramek b Zwycięstwa z Zwycięstwa po remisie zpr Porażki p Porażki po remisie ppr Bramki: zdobyte/stracone br
1. Orlen Wisła Płock Orlen Wisła Płock 22 63 170 21 0 1 0 646 : 476
2. PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce 21 60 257 20 0 1 0 750 : 493
3. NMC Górnik Zabrze NMC Górnik Zabrze 21 51 79 17 0 4 0 602 : 523
4. Azoty-Puławy Azoty-Puławy 21 43 77 14 0 7 1 633 : 556
5. Gwardia Opole Gwardia Opole 22 37 -7 13 2 9 0 594 : 601
6. Sandra Spa Pogoń Szczecin Sandra Spa Pogoń Szczecin 21 31 -30 10 0 11 1 555 : 585
7. Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz 21 30 -45 10 1 11 1 531 : 576
8. MKS Zagłębie Lubin MKS Zagłębie Lubin 22 29 -43 10 1 12 0 578 : 621
9. KS SPR Chrobry Głogów KS SPR Chrobry Głogów 21 26 -28 8 1 13 3 563 : 591
10. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 21 18 -41 6 0 15 0 562 : 603
11. MMTS Kwidzyn MMTS Kwidzyn 21 18 -58 6 0 15 0 527 : 585
12. Torus Wybrzeże Gdańsk Torus Wybrzeże Gdańsk 21 17 -82 6 1 15 0 513 : 595
13. Grupa Azoty Tarnów Grupa Azoty Tarnów 22 12 -140 4 1 18 1 516 : 656
14. SPR Stal Mielec SPR Stal Mielec 21 12 -109 4 0 17 0 513 : 622
Liga Mistrzów
- : -
30 : 25
25 : 24
30 : 24
28 : 24
35 : 25
28 : 28
34 : 33
27 : 31
27 : 29
33 : 30
33 : 26
30 : 30