KARNETY

Oglądaj wszystkie rodzaje rozgrywek

Karnety uprawniają ich posiadaczy do wstępu na wszystkie domowe mecze pierwszej drużyny PGE VIVE Kielce rozgrywane w ramach PGNiG Superligi wraz z fazą play-off, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów (7 meczów w Kielcach!). W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie, zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży.

Miałeś karnet? Zajmij swoje miejsce!

Posiadacze karnetów z ubiegłego sezonu mają prawo rezerwacji swojego miejsca. Twoje miejsce z którego przeżywałeś ubiegłoroczne emocje czeka na Ciebie do 16.08. Karnety można kupować stacjonarnie w siedzibie klubu lub za pośrednictwe eBilet.pl - wówczas przy zakupie należy podać numer karnetu z sezonu 2018/19.

Korzystaj z systemu ratalnego!

Zajmij swoje miejsce do 16 sierpnia wpłacając 300 zł za karnet. Resztę płatności możesz uregulować przy odbiorze karnetu, maksymalnie w dniu pierwszego meczu Ligi Mistrzów w Kielcach (w połowie września). Opcja dostępna wyłącznie przy zakupie stacjonarnym, w siedzibie klubu.

Zabierz ze sobą rodzinę!

Jeśli masz w rodzinie miłośników piłki ręcznej, którzy sympatyzują z naszą drużyną, zabierz ich ze sobą i zaoszczędź na biletach. Karnet rodzinny to maksymalnie dwójka dorosłych oraz minimum jedno dziecko (do 18 roku życia). Przy zakupie potrzebujemy od Was dokumentu dziecka (np. legitymacji). Karnet dla tej osoby będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Kupuj w Internecie!

Zakupu karnetów można dokonywać tradycyjnie w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5 (II piętro) w Kielcach, w godzinach 8-16, ale w tym sezonie prowadzimy także sprzedaż internetową na eBilet.pl. Zachęcamy do zakupów w sieci - karnet można odebrać w siedzibie klubu lub poprosić o wysyłkę na wskazany adres. Można również wybrać opcję karnetu mobilnego, wówczas na mecze wejdziesz okazując kod w telefonie.