KARNETY

Oglądaj wszystkie rodzaje rozgrywek

Karnety uprawniają ich posiadaczy do wstępu na wszystkie domowe mecze kieleckiej drużyny rozgrywane w ramach ORLEN Superligi, ORLEN Pucharu Polski oraz fazy grupowej Ligi Mistrzów (7 meczów w Kielcach!). W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie (50% zniżki), zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży.

Miałeś karnet? Zajmij swoje miejsce!

Informacje o dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024 będą dostępne wkrótce.

Liczy się każda runda!

Informacje o dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024 będą dostępne wkrótce.

Zabierz ze sobą najmłodszych!

Jeśli masz w rodzinie najmłodszych miłośników piłki ręcznej, którzy sympatyzują z naszą drużyną, zabierz ich ze sobą i zaoszczędź na biletach! Przy zakupie potrzebujemy od Was dokumentu dziecka (np. legitymacji). Jednocześnie przypominamy, że dzieci do 8 r. ż. wchodzą na mecze za darmo (bez gwarancji miejsca siedzącego).

Kupuj w Internecie!

Zakupu karnetów można dokonywać tradycyjnie w sklepie kibica, w Hali Legionów, przy ul. L. Drogosza 2 w Kielcach, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek), ale przede wszystkim przez całą dobę prowadzimy sprzedaż internetową za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ). Zachęcamy do zakupów w sieci - bilety i karnety można odebrać w siedzibie klubu lub poprosić o wysyłkę na wskazany adres. Można również wybrać opcję biletu lub karnetu mobilnego, wówczas na mecze wejdziesz okazując kod w telefonie.