KARNETY

Oglądaj wszystkie rodzaje rozgrywek

Karnety uprawniają ich posiadaczy do wstępu na wszystkie domowe mecze pierwszej drużyny Industria Kielce rozgrywane w ramach PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów (7 meczów w Kielcach!). W przypadku awansu do kolejnego etapu, posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wykupienia swojego miejsca po niższej cenie (50% zniżki), zanim bilety trafią do regularnej sprzedaży.

Miałeś karnet? Zajmij swoje miejsce!

Posiadacze karnetów z sezonu 2021/2022 mają prawo rezerwacji swojego miejsca do 11.08.2022 r. Karnety można kupować stacjonarnie w siedzibie klubu (Hala Legionów, ul. L. Drogosza 2 - Vive Fanstore na parterze) lub za pośrednictwem eBilet.pl - wówczas przy zakupie należy podać numer karnetu z poprzedniego sezonu.

Sprzedaż stacjonarna: poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00

Liczy się każda runda!

Zakupu karnetów na sezon 2022/2023 można dokonać w dwóch etapach dzięki opcji "JESIEŃ-WISONA". W sezonie 2022/2023 nie będzie możliwości płatności ratalnych za karnet całoroczny. Dlatego też kolejna proponowana przez nas opcja to zakup karnetu łączonego. W ten sposób oferujemy możliwość zakupu karnetu na rundę jesienną (mecze od września do grudnia) z jednoczesnym zobowiązaniem do wykupienia karnetu na rundę wiosenną (mecze od stycznia do maja).

Zabierz ze sobą najmłodszych!

Jeśli masz w rodzinie najmłodszych miłośników piłki ręcznej, którzy sympatyzują z naszą drużyną, zabierz ich ze sobą i zaoszczędź na biletach! Całoroczny karnet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 18 r. ż., a jego cena wynosi od 280 do 400 zł w zależności od wybranego miejsca i tego, czy dziecko posiadało karnet w zeszłym sezonie. Przy zakupie potrzebujemy od Was dokumentu dziecka (np. legitymacji). Jednocześnie przypominamy, że dzieci do 10 r. ż. wchodzą na mecze za darmo (bez gwarancji miejsca siedzącego).

Kupuj w Internecie!

Zakupu karnetów można dokonywać tradycyjnie w sklepie kibica, w Hali Legionów, przy ul. L. Drogosza 2 w Kielcach, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek), ale przede wszystkim przez całą dobę prowadzimy sprzedaż internetową na eBilet.pl. Zachęcamy do zakupów w sieci - karnet można odebrać w siedzibie klubu lub poprosić o wysyłkę na wskazany adres. Można również wybrać opcję karnetu mobilnego, wówczas na mecze wejdziesz okazując kod w telefonie.