Wesprzyj kielczan w jaskini lwa!
06.02.2019, 09:37
Bilety

Wesprzyj kielczan w jaskini lwa!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Można nabywać wejściówki na wyjazdowy mecz PGE VIVE Kielce z Rhein-Neckar Löwen, który w ramach 13. kolejki Velux EHF Champions League kielczanie rozegrają 20 lutego, w Mannheim. Rezerwacji można dokonywać do 13 lutego.

W środę, 20 lutego, w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów drużyna PGE VIVE Kielce zmierzy się na wyjeździe z Rhein-Neckar Löwen. Lwy w pierwszej części sezonu wdrapały się na trzecie miejsce grupy A, ale Veszprem i kielczan, którzy na koncie zgromadziły tyle samo punktów (12 pkt), wyprzedają jedynie lepszym bilansem bramkowym.

Spotkanie odbędzie się w istnej jaskini lwa - mieszczącej 15 tys. widzów SAP Arenie, w Mannheim, gdzie każda znajoma twarz i każde gardło będzie dla żółto-biało-niebieskich ogromnym wsparciem. Już teraz można za pośrednictwem klubu nabywać bilety na mecz. Osoby zainteresowane prosimy o telefoniczną lub mailową rezerwację wejściówek. Koszt jednego biletu wynosi 10 EUR. Przy zapisach należy podać liczbę rezerwowanych biletów oraz imię i nazwisko osoby, na którą dokonywany jest zakup. Wejściówki będą do odbioru w dniu meczu w kasie SAP Areny na podane nazwisko, płatność również nastąpi przy odbiorze. Zapisy potrwają do 13 lutego, do godz. 16:00.

Mecz 13. kolejki Velux EHF Ligi Mistrzów: Rhein-Neckar Löwen – PGE VIVE Kielce

  • Środa, 20.02.2019 r., godz. 19:00
  • Cena biletu: 10 EUR

Rezerwacji biletów należy dokonywać pod numerem 41 345 10 44 lub mailowo, pisząc na adres a.jeczminska(at)kielcehandball.pl. Zapisy trwają do środy, 13 lutego, do godz. 16:00.