Igor Karacić w PGE VIVE Kielce!
11.03.2019, 18:56
News

Igor Karacić w PGE VIVE Kielce!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

Mamy świetne wieści transferowe dla naszych kibiców! W przyszłym sezonie do drużyny PGE VIVE Kielce dołączy Igor Karacić, chorwacki rozgrywający broniący obecnie barw Vardaru Skopje. Zawodnik zwiąże się z zespołem Mistrzów Polski trzyletnim kontraktem.

Tego lata szykuje się solidne wzmocnienie na środku rozegrania PGE VIVE Kielce! W lipcu do kieleckiego zespołu dołączy Igor Karacić. Ten 31-letni zawodnik od 2012 roku gra w macedońskim Vardarze Skopje, z którym w 2017 roku wygrał Ligę Mistrzów, jest także etatowym reprezentantem Chorwacji, a w jej barwach zdobył brąz rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy 2016.

Bardzo cieszę się z transferu Chorwata – komentuje Prezes Bertus Servaas – To świetny zawodnik, który wniesie nową jakość do naszego zespołu, tworząc na środku rozegrania duet z Luką Cindriciem. Bardzo dziękuję menadżerowi Igora, Saszy Braticiowi za pomoc w szybkiej realizacji transferu. Jestem pewny, że to bardzo dobry ruch, dzięki któremu jako klub pójdziemy do przodu.

Cieszę się, że mam możliwość zostania częścią takiej drużyny – mówi nowy rozgrywający PGE VIVE, Igor Karacić – Spędziłem siedem wspaniałych, obfitujących w sukcesy lat w Skopje, ale nadszedł czas na nowe wyzwania. Mam nadzieję, że z moim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogę klubowi w osiągnięciu najwyższych celów w ligach, w których będziemy występować.

Igor Karacić to kolejny zawodnik, który dołączy do zespołu PGE VIVE latem 2019 roku. Oprócz rozgrywającego w szeregach żółto-biało-niebieskich powitamy dwóch bramkarzy, Andreasa Wolffa i Mateusza Korneckiego, a także powracającego z wypożyczenia prawego rozgrywającego, Branko Vujovicia.