10.06.2019, 14:16
News Młodzież Poza boiskiem

Zapraszamy do zapisów do klasy sportowej!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

Przed nami rychły koniec roku szkolnego. W tym czasie Szkoła Podstawowa ogłasza nabór chłopców z rocznika 2009 do klasy czwartej. Będzie to klasa sportowa o profilu piłki ręcznej, w której zajęcia WF-u poprowadzą doświadczeni trenerzy grup młodzieżowych PGE VIVE Kielce. Zachęcamy do zapisów.

Szkoła Podstawowa nr 39 mieści się przy ul. M. Krzyżanowskiej 8 w Kielcach. Placówka ta od lat współpracuje z klubem PGE VIVE Kielce. Do klas sportowych w starszych rocznikach uczęszczają m.in. dzieci obecnych i byłych graczy zespołu, a nasi zawodnicy często odwiedzają młodych adeptów szczypiorniaka, prowadząc treningi i dzieląc się własnymi doświadczeniami.

Zapraszamy wszystkich rodziców chłopców chętnych do spróbowania swoich sił w piłce ręcznej, którzy w tym roku szkolnym ukończą trzecie klasy, do zapisywania swoich pociech do klasy sportowej. Na tym etapie chodzi przede wszystkim o zabawę i ogólny rozwój fizyczny dzieci, dlatego nie stawiamy żadnych wymogów wstępnych, liczy się tylko zainteresowanie piłką ręczną i chęć uczestniczenia w treningach tej dyscypliny. Program nauczania klasy sportowej różni się od standardowych klas jedynie zwiększoną liczbą godzin wychowania fizycznego. Same zajęcia WF-u skupiają się przede wszystkim na piłce ręcznej, ale nie brakuje innych dyscyplin oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Nasi trenerzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

  • 606323399 – Rafał Bernacki,
  • 531755688 – Krzysztof Paluch,
  • 609932668 – Paweł Grecak,

lub z sekretariatem szkoły: 41 36 76 795.