Dealer BMW ZK Motors nowym partnerem motoryzacyjnym PGE VIVE Kielce
09.07.2019, 15:15
News Poza boiskiem

Dealer BMW ZK Motors nowym partnerem motoryzacyjnym PGE VIVE Kielce

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

pluszewska 2

Komfort, niezawodność i radość z jazdy – od sezonu 2019/20 Mistrzowie Polski zasiądą za kierownice samochodów marki BMW. Członkowie drużyny PGE VIVE Kielce przez kolejne dwa lata będą jeździć samochodami BMW serii 3 GT. Partnerstwo doszło do skutku dzięki współpracy z dealerem BMW ZK Motors. Flota liczyć będzie 28 samochodów.

BMW to marka z najwyższej półki, od lat kojarzona z nienaganną jakością i dbałością o każdy szczegół – komentuje Prezes KS VIVE Handball Kielce, Bertus Servaas – Jesteśmy dumni, że to właśnie ta marka została naszym partnerem na kolejne dwa lata. Zawodnicy PGE VIVE Kielce to profesjonaliści, w pełni zaangażowani w swoją pracę, ale i czerpiący z niej ogromną satysfakcję. Jestem przekonany, że nasz nowy partner, BMW ZK Motors, również dzieli takie podejście do pracy w swojej branży, a otrzymane od nich samochody dadzą członkom naszego zespołu nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale i radość z jazdy.

Praca nad warunkami współpracy wymagała wiele zaangażowania z obu stron. Bardzo dziękuję za chęć współpracy, profesjonalizm i wsparcie ze strony pana Zbigniewa Kały, właściciela BMW ZK Motors – mówi Dyrektor ds. rozwoju sprzedaży PGE VIVE Kielce, Dominic Niehoff, który negocjował kontrakt z nowym partnerem motoryzacyjnym PGE VIVE Kielce.

Niezmiernie cieszymy się ze współpracy nawiązanej z PGE VIVE Kielce - najlepszym klubem piłki ręcznej w Polsce. Jesteśmy pewni, że samochody BMW zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę naszym szczypiornistom. Z radością angażujemy się we wspieranie kultury i sportu w naszym regionie. Liczymy na to, że będziemy mogli wspólnie cieszyć się sukcesami i przeżywać emocjonujące chwile. Wierzymy, że najlepsi zasługują na to, co najlepsze – mówi Zbigniew Kała, właściciel salonu BMW ZK Motors.