EHF pod wrażeniem kieleckich kibiców!
06.11.2019, 17:43
News

EHF pod wrażeniem kieleckich kibiców!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Europejska Federacja Piłki Ręcznej opublikowała przegląd najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, które uwypuklone zostały w mediach społecznościowych. W zestawieniu znalazła się wspaniała oprawa kieleckich kibiców zaprezentowana podczas meczu z Veszprem.

EHF zwrócił uwagę m. in. na minione święto Halloween i klubowe próby nastraszenia kibiców okazjonalnymi wizerunkami swoich zawodników oraz ciekawe urozmaicenia infografik tego dnia. Federacja doceniła starania Flensburga, Meshkova Brest, Rostova czy żeńskiego Metz. W zestawieniu wspomniano też o zbliżającej się kampanii Movember, zachęcającej mężczyzn do regularnych badań profilaktycznych raka jąder i prostaty.

Dużo miejsca poświęcono kieleckim kibicom i przygotowanej przez nich oprawy. EHF-owi bardzo spodobał się przekaz odnoszący się do jedności Polski i Węgier oraz ogólna atmosfera meczu. „Podczas prezentacji oprawy węgierscy kibice skandowali nazwę kraju gospodarzy. Więcej takich zachowań, prosimy!” – napisano na stronie ehfcl.com.

Takie mecze pokazują, że nie tylko z naszych zawodników możemy być dumni – nasi kibice również są naszą wielką dumą, docenianą w całej Europie!

Historyczne oprawy „Iskry” Kielce można znaleźć w oficjalnym serwisie kibiców [LINK].

Zobacz oryginalny artykuł na ehfcl.com