16.12.2019, 09:42
Komentarze

K. Lijewski: Szkoda, że ten rok się już kończy

Piękne zakończenie 2019 roku - kielczanie pokonali Gwardię Opole 38:21 w ostatnim meczu pierwszej połowy sezonu 2019/20. W tabeli PGNiG Superiligi zajmujemy drugie miejsce, trzy punkty za Orlen Wisłą Płock, zaś w Lidze Mistrzów trzecie, tracąc dwa punkt do drugiego Telekomu Veszprem i cztery do lidera, THW Kiel. "Szkoda, że ten rok kalendarzowy się już kończy" - stwierdził Krzysztof Lijewski.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów przygotowanych przez TVP Sport.

Wysoka wygrana z brązowym medalistą rozgrywek cieszy, zwłaszcza, że graliśmy w najmniejszym jak dotąd składzie, zaledwie w dziesięciu - skomentował Mateusz Kornecki.

M. Kornecki: Trzeba postawić wszystko na jedną kartę

Tak wysoka przewaga nad rywalami pokazuje, z jaką powagą podeszliśmy do spotkania - powiedział Mariusz Jurkiewicz - Cieszy nas, że pomimo ubytków kadrowych, jesteśmy dobrze przygotowani do meczów.

M. Jurkiewicz: Doświadczenie zebrane na parkiecie będzie procentować

Szkoda, że kończy się ten rok kalendarzowy, bo gramy bardzo dobrze, ale z drugiej strony jest bardzo duże zmęczenie, jest mnóstwo mikrourazów i na pewno zarówno kolegom z drużyny jak i Talantowi przyda się przerwa - podsumował Krzysztof Lijewski.

K. Lijewski: Szkoda, że ten rok się kończy