#JoinBertus – nowa idea networkingowa dla ludzi z pasją
19.12.2019, 15:20
News Poza boiskiem

#JoinBertus – nowa idea networkingowa dla ludzi z pasją

Na początku listopada klub sportowy VIVE Kielce podjął ofensywę marketingową zmierzającą do odświeżenia relacji ze Sponsorami i Partnerami drużyny PGE VIVE Kielce. Jednym z efektów jest powstanie zupełnie nowej idei, projektu networkingowego #JoinBertus, skierowanego do przedsiębiorców z całej Polski.

Projekt #JoinBertus zakłada stworzenie społeczności ludzi przedsiębiorczych wokół drużyny PGE VIVE Kielce. Społeczność ta ma gromadzić osoby chętne do wymiany doświadczeń, wzajemnej motywacji, wspólnych projektów i działania na rzecz polskiego sportu. Praca zaczyna się już na poziomie najmłodszych adeptów – przyszłości polskiej piłki ręcznej – a kończy na budowaniu drużyny mogącej rywalizować z najlepszymi na świecie.

Mam ogromną wiarę w ludzi i uwielbiam ich łączyć we wspólnych przedsięwzięciach. Moje przekonanie poparte doświadczeniem biznesowym podpowiada, że nie ma rzeczy niemożliwych – mówi prezes KS VIVE Handball S.A., Bertus Servaas.

Członkostwo w projekcie #JoinBertus wiąże się z opłatą 500 zł miesięcznie. W pakiecie tym przedsiębiorca (ale także każda inna osoba chętna do wzięcia udziału w tej inicjatywie) otrzymuje szereg wymiernych korzyści, m. in. promocję swojej działalności poprzez drużynę PGE VIVE Kielce, rabaty na usługi reklamowe, dostęp do specjalnych ofert zakupowych dla Partnerów PGE VIVE Kielce oraz punkty, które według własnych preferencji można wymieniać na produkty i usługi, np. koszulki meczowe PGE VIVE Kielce czy spotkania z zawodnikami.

Najważniejszą korzyścią jednak jest uczestnictwo w tworzeniu społeczności ludzi z pasją, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji, poszerzaniu horyzontów i ulepszaniu rzeczywistości. Członkostwo w projekcie #JoinBertus gwarantuje minimum dwa spotkania networkingowe w roku z udziałem doświadczonych i znanych w świecie biznesu mówców, których celem będzie integracja członków, stworzenie żyznego gruntu pod zasiew nowych idei biznesowych i inspiracja do podejmowania innowacyjnych działań.

To było moje pierwsze zadanie, aby przekonać do współpracy ludzi, którzy są bardzo dobrzy w tym, co robią. Są z nami m.in. Jakub B. Bączek, Robert Krool, Wojciech Herra. To są super ludzie, którzy wiedzą jak organizować imprezy, są świetnymi mówcami. Chcemy także zorganizować kongres, który będzie trwał cały dzień. Każdy miałby różną tematykę wykładów – wyjaśnia prezes Servaas.

W krótkim czasie do projektu zgłosiło się ponad 60 przedsiębiorców. Poniżej przedstawiamy pierwszych z nich:

 • ABC Work z Białej Podlaskiej,
 • Apteka „Na Rogatce” z Kielc,
 • INVEST SECURE  SP. Z O.O. S. K. z Wrocławia,
 • OPARA Budownictwo Sp. z o.o. S.K. z Kielc,
 • WGT Sp. z o.o. z Kielc,
 • Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” z Kielc,
 • SKY PHARMA SUKIENNIK Sp.J. z Warszawy,
 • Expres Dach Jacek Oworuszko z Kielc,
 • SUPON sp. z o.o. z Kielc,
 • Instal Service z Kielc,
 • Dom Mody Fantazjusz z Kielc. 

Do projektu może dołączyć każdy. Zespół marketingu klubu VIVE Kielce przygotował nawet specjalny pakiet zniżkowy dla studentów, którzy jeszcze na studiach tworzą swoje pierwsze firmy i chcieliby dołączyć do społeczności, w której tworzone będą relacje wykraczające poza klasyczne ramy biznesowych koneksji i w której będą mogli uczyć się od bardziej doświadczonych przedsiębiorców.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z opiekunem projektu, Sebastianem Kozubkiem: s.kozubek@kielcehandball.pl.