DPD nowym Partnerem Logistycznym klubu VIVE Kielce!
10.02.2020, 12:43
News Poza boiskiem

DPD nowym Partnerem Logistycznym klubu VIVE Kielce!

 • Magda Pluszewska
 • Tekst

W ramach współpracy firma DPD przygotowała m.in. specjalne zniżki na usługi logistyczne DPD dla kibiców drużyny PGE VIVE Kielce!

Rodzina Partnerów Klubu Sportowego VIVE Kielce powiększyła się o kolejnego członka – firmę spedycyjną DPD! DPD zostało naszym Partnerem Logistycznym, wiążąc się z klubem rocznym kontraktem. Wszystko, co kibice zamówią w sklepie internetowym VIVE Fanstore, zostanie dostarczone właśnie za pośrednictwem przesyłek kurierskich DPD.

DPD Polska w ramach strategii społecznej odpowiedzialności biznesu DPDgroup - DrivingChangeTM angażuje się w liczne inicjatywy mające na celu promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, a także krzewienie właściwych postaw związanych ze sportem. Przykładem takiego działania współpraca z polskim męskim klubem piłki ręcznej VIVE KIELCE. Cieszymy się, że możemy jako partner logistyczny na co dzień wspierać zespół wielokrotnego i aktualnego Mistrza Polski, PGE VIVE Kielce, który już od 55 lat wytrwale dąży do wyznaczanych celów – mówi Maciej Kasprzyk, specjalista ds. marketingu klienta biznesowego DPD.

Z okazji nawiązania współpracy nasz Partner Logistyczny przygotował specjalną promocję dla kibiców drużyny PGE VIVE Kielce! Używając kodu KIELCEHANDBALL, będzie można skorzystać z usług logistycznych DPD z 30% rabatem! Szczegóły poniżej.

KOD: KIELCEHANDBALL (uprawnia do 30% zniżki na usługi logistyczne)

Instrukcja skorzystania z kodu:

 1. Wejdź na stronę dpd.com.pl.  
 2. W zakładce „Wyceń i nadaj online” wybierz „Przesyłka krajowa”.
 3. Wybierz „Doręczenie do odbiorcy”.
 4. Wprowadź dane swojej paczki.
 5. Wprowadź kod „KIELCEHANDBALL” na stronie z podsumowaniem zamówienia, a cena za paczkę zostanie automatycznie obniżona.
 6. Zapłać za przesyłkę.
 7. Wydrukuj etykietę.
 8. Zanieś przygotowaną i opłaconą paczkę (wraz z etykietą) do najbliższego punktu DPD Pickup. Listę punktów znajdziesz na naszej stronie https://www.dpdpickup.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup.
 9. Paczkę można śledzić na https://www.dpdpickup.pl/Zlokalizuj-paczke.
 10. Promocja trwa od 10.02.2020 r. do 31.12.2020 r.