Ucz się języków z zawodnikami PGE VIVE Kielce!
03.04.2020, 16:25
News Poza boiskiem

Ucz się języków z zawodnikami PGE VIVE Kielce!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Piotr Domagała
  • Wideo

Piotr Domagała

Kolejny tydzień siedzisz w domu i nie wiesz co ze sobą zrobić? Masz już dość przeglądania memów, rozwiązywania krzyżówek, a kwestie bohaterów seriali z Netflixa mógłbyś cytować z pamięci? Nie marnuj więcej czasu, boć choć spędzany w domu na kwarantannie, to wciąż jest on bardzo cenny!

Zawodnicy PGE VIVE Kielce proponują swoim kibicom naukę języków. Szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu, co szczególnie istotne w tym czasie. Julen Aginagalde, Alex i Dani Dujshebaev oraz Angel Fernandez przedstawią podstawy języka hiszpańskiego, Romaric Guillo zaprezentuje przydatne zwroty z języka francuskiego, Andreas Wolff nauczy Was słówek z języka niemieckiego, Artsem Karalek i Uladzislau Kulesh zapoznają Was z językiem białoruskim, a Doruk Pehlivan spróbuje wyjaśnić podstawy tureckiego. Polacy natomiast przeprowadzą dla dzieci lekcje WF-u.

Trudno o lepszych nauczycieli! Kto bowiem lepiej nauczy języka niż native speaker, który sam wojuje jeszcze z językiem polskim, więc doskonale wie, jak trudno jest przyswoić sobie obce słówka? Mamy nadzieję, że wielu z Was skorzysta z lekcji w ramach poskramiania nudy, a część może nawet postanowi na poważnie zabrać się za któryś z języków!

W ramach pierwszej lekcji, która dostępna jest już na naszym kanale YouTube do języka hiszpańskiego wprowadza kibiców Angel Fernandez.

Gracias to dziękuję, por favor to proszę, perdon to przepraszam. No i moje ulubione! No endiento, czyli nie rozumiem” – śmieje się Angel rozpisując na tablicy kolejne zwroty.

Angel Fernandez: Lekcja języka hiszpańskiego nr 1

W kolejnym odcinku na wyższy poziom języka hiszpańskiego kibiców zabierze Daniel Dujshebaev. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube, by nie przegapić żadnej lekcji!