UTI.PL nowym Partnerem projektu JoinBertus!
09.07.2020, 15:43
News Poza boiskiem

UTI.PL nowym Partnerem projektu JoinBertus!

W Kieleckim Parku Technologicznym odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Zarządem UTI.PL a Bertusem Servaasem, inicjatorem projektu JoinBertus, właścicielem spółek VIVE Group i prezesem zarządu VIVE Textile Recycling. Umowa dotyczyła przyłączenia się UTI.PL, firmy z branży IT, do innowacyjnego programu łączącego Ekologię, Sport i Biznes.

Przed oficjalnym podpisaniem umowy przez Wojciecha Koronę oraz Dariusza Koronę, członków zarządu UTI.PL, zostały przedstawione główne założenia programu. Inicjator projektu, Bertus Servaas, opowiedział m.in. o celach programu networkingowego i licznych korzyściach biznesowych dla firm, które zdecydują się dołączyć do projektu JoinBertus. Głos zabrali również Justyna Lichosik, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Wojciech Korona, członek zarządu UTI.PL. Całe wydarzenie prowadziła Ewelina Rozpara, Rzecznik Prasowy Grupy VIVE oraz project manager programu JoinBertus.

Po części oficjalnej i formalnym dołączeniu firmy UTI.PL, lokatora Kieleckiego Parku Technologicznego, do projektu JoinBertus oraz pytaniach od dziennikarzy, rozgorzała dyskusja na temat perspektyw dla polskiego sportu, biznesu oraz zagadnień związanych z ekologią. Program JoinBertus wzbudził zainteresowanie swoją unikalnością oraz rozmachem, który wyróżnia go na tle innych tego typu projektów.

Na pytanie dotyczące dlaczego UTI.PL dołączyło do projektu, Wojciech Korona, członek zarządu firmy, odpowiedział:

To prestiż dla przedsiębiorstwa. Oczywiście kluczowa była chęć wspierania sportu, piłki ręcznej oraz partnerstwo z Bertusem Servaas, a więc w moim odczuciu wspaniałym człowiekiem i przedsiębiorcą. Do tego możliwość dotarcia do wszystkich uczestników programu, zarówno z naszą ofertą jak i z naszą ideą funkcjonowania biznesu. Projekt to alternatywa, którą powinien rozważyć każdy biznes, z praktycznie każdej branży. Szczególnie, że oprócz wsparcia swojej firmy, działamy wspólnie na rzecz naprawdę ważnych celów.

JoinBertus to program, którego celem jest stworzenie wyjątkowej społeczności ludzi przedsiębiorczych wokół wzajemnie uzupełniających się zagadnień Ekologii, Sportu i Biznesu. Partnerzy projektu wymieniają doświadczenia oraz wzajemnie się wspierają, motywują i aktywizują realizując różnorodne projekty biznesowe i sportowo-społeczne. Wszystko to w celu budowania lepszej przyszłości biznesu, sportu i ekologii w Polsce. Wiodącym założeniem programu jest stworzenie jednej z najlepszych akademii piłki ręcznej w Europie oraz edukacja najmłodszych.

Doświadczenie UTI.PL na polskim rynku usług internetowych sięga już ponad 20 lat. UTI.PL pomaga, doradza i dostarcza małym i średnim klientom biznesowym z każdej branży rozwiązania on-line w atrakcyjnej cenie niezbędne do osiągnięcia sukcesu w internecie, dzięki czemu mogą się oni cieszyć spokojem, bezpieczeństwem i zaufaniem, a w efekcie czerpać z tego wymierne korzyści finansowe. UTI.PL dostarcza kompleksowe i nowoczesne rozwiązania internetowe MultiCloud, takie jak: domeny, hosting, produkty webowe, bezpieczeństwo, pozyskiwanie lead, konwersja lead oraz produkty wspomagające zarządzanie. Produkowane przez UTI.PL rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. UTI.PL jest marką spółki Wirtuale.pl działającej na rynku od 2000 roku.

 

Tekst: Dariusz Ludwinek

Foto: Kielecki Park Technologiczny