Angel Fernandez trenuje z drużyną!
31.07.2020, 13:49
News

Angel Fernandez trenuje z drużyną!

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

Skrzydłowy drużyny PGE Kielce, Angel Fernandez, od wczoraj (30 lipca) ponownie bierze udział we wszystkich treningach przewidzianych w okresie przygotowawczych razem z resztą zespołu. Hiszpan przez jeden dzień miał założony holter monitorujący pracę serca w związku z wynikami badań, które zostały przeprowadzone przed rozpoczęciem treningów. Było to wyłącznie działanie kontrolne. Podobne miało miejsce także dwa sezony temu.

Angel Fernanez bardzo aktywnie spędził wakacje, dużo biegał i jeździł rowerem po górach. Stan jego zdrowia jest bardzo dobry. Po zdjęciu holtera okazało się, że zawodnik nie ma żadnych niepokojących objawów i może kontynuować przygotowania do sezonu 2020/21.

 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

CANTABRIA. ????. #cantabria #latierruca #picosdeeuropa #bro

Post udostępniony przez Ángel Fernández Pérez. (@angel_f32)

Mistrzowie Polski trenują niemal w komplecie. Indywidualny tok ćwiczeń ma jedynie islandzki rozgrywający Haukur Thrastarson (kompletny raport zdrowotny TUTAJ). Z drobnym urazem stopy boryka się obrotowy Artsem Karalek, który z tego względu nie bierze pełnego udziału w ćwiczeniach biegowych drużyny. Za około tydzień zawodnik powinien już trenować na pełnych obciążeniach.