Bilety na mecze finałowe PGNiG Pucharu Polski w Lublinie!
22.09.2020, 12:54
Bilety

Bilety na mecze finałowe PGNiG Pucharu Polski w Lublinie!

Zapraszamy do kupna biletów na weekend finałowy rozgrywek o PGNiG Puchar Polski z udziałem drużyny Łomża Vive Kielce! Wejściówki można nabywać poprzez Klub Sportowy Vive Kielce do czwartku, 24 września, do godz. 16.

Mecze finałowe PGNiG Pucharu Polski mężczyzn odbędą się w dniach 3-4 października w lubelskiej Hali Globus. Drużyna Łomża Vive Kielce w sobotę, 3 października, o godz. 13:30, w półfinale zmierzy się z Górnikiem Zabrze. W drugim półfinale, o godz. 16:00 Azoty Puławy zagrają z Orlen Wisłą Płock. Zwycięskie ekipy będą walczyć o Puchar Polski w finale następnego dnia, w niedzielę, 4 października, o godz. 16:00.

To będzie trudne wyzwanie dla zespołu Łomża Vive Kielce, który do Lublina pojedzie prosto z lotniska w Warszawie, gdzie wyląduje w piątek wieczorem, 2 października, wracając z Elverum po meczu Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski bardzo będą potrzebować wsparcia kibiców! Zapraszamy do zakupu biletów na finałowe mecze PGNiG Pucharu Polski, który możliwy jest wyłącznie poprzez klub. Dla tych, którzy będą chcieli dopingować naszą drużynę w Lublinie, przeznaczone będą dwa specjalnie wydzielone sektory Hali Globus.

CENY BILETÓW NA FINAŁY PGNIG PUCHARU POLSKI:

Dzień 1 (półfinały):

  • normalny: 30 zł
  • ulgowy: 15 zł 

Dzień 2 (finał):

  • normalny: 40 zł
  • ulgowy: 20 zł

Karnet 2-dniowy:

  • normalny: 50 zł
  • ulgowy: 25 zł

 

PROCEDURA KUPNA BILETÓW:

  1. Na maila a.jeczminska(at)kielcehandball.pl wyślij informację z zapotrzebowaniem na bilety (określ liczbę osób oraz liczbę i rodzaj biletów) – w miejsce (at) wpisz @.
  2. Opłać zamówienie przelewem bankowym (numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po wysłaniu informacji o zgłaszanym zapotrzebowaniu na bilety).
  3. Śledź informacje publikowane na stronie internetowej – wkrótce poinformujemy o możliwości odebrania biletów.

Rezerwacji możesz dokonać również przychodząc do siedziby klubu Vive Kielce, w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2, Kielce), w godz. 8-16 (zamówienie możesz opłacić gotówką lub kartą). Sprzedaż biletów trwa do czwartku, 24 września, do godz. 16:00.


UWAGA: Klub nie organizuje wyjazdu na mecze finałowe.