Karnetowicze obejrzą mecz z Gwardią w Internecie!
16.10.2020, 13:30
News

Karnetowicze obejrzą mecz z Gwardią w Internecie!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Tomasz Fąfara
  • Foto

Tomasz Fąfara

Myśląc o naszych karnetowiczach, wychodzimy naprzeciw ogarniającym kraj restrykcjom, które uniemożliwiają oglądanie meczów na żywo w Hali Legionów. Sobotnie spotkanie 6. serii PGNiG Superligi Łomża Vive Kielce – Gwardia Opole każdy posiadacz karnetu będzie mógł obejrzeć w Internecie.

Wszystkie mecze PGNiG Superligi w sezonie 2020/21 transmitowane są na żywo w serwisie Emocje.tv. Specjalnie dla naszych karnetowiczów udostępniona będzie możliwość darmowego dostępu do platformy! Obecnie każdy z posiadaczy stałych wejściówek będzie mógł wykorzystać kod rabatowy jako jednorazowy, 24-godzinny dostęp do meczu z Gwardią Opole.

INSTRUKCJA UZYSKANIA DOSTĘPU DO MECZU Z GWARDIĄ OPOLE

  1. Zarejestruj się w serwisie Emocje.tv (rejestracja jest darmowa). Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, by uniknąć ewentualnych problemów z założeniem konta.
  2. Wybierz mecz Łomża Vive Kielce – Gwardia Opole https://emocje.tv/live/475/lomza-vive-kielce-gwardia-opole i wpisz numer swojego karnetu w miejsce kodu promocyjnego. UWAGA: po wpisaniu kodu aktywowany jest 24-godzinny dostęp, umożliwiający obejrzenie jednego meczu live w ciągu doby od aktywacji. Nie wpisz kodu zbyt wcześnie i wpisz go tylko przy meczu Łomża Vive Kielce – Gwardia Opole.

3. Jeśli nie będziesz mógł obejrzeć meczu live, kod – będący numerem Twojego karnetu – możesz wykorzystać przez kolejnych siedem dni od daty spotkania. Zasada działa tak samo – będziesz mógł obejrzeć nagranie przez 24 godziny od momentu aktywacji kodu.

Klub cały czas szuka rozwiązań rekompensujących posiadaczom karnetów niemożność oglądania meczów na żywo w Hali Legionów. Dla posiadaczy karnetów VIP planowane było m. in. zorganizowanie oglądania meczu z Paris Saint-Germain w Best Western Grand Hotel Kielce. Niestety, ze względu na przepisy zakazujące licznych zgromadzeń, pomysł nie będzie mógł dojść do skutku.

Grand Hotel Kielce szykował wspólnie z Łomża Vive Kielce wspaniałą niespodziankę dla kibiców drużyny. Wszystko dopięte na ostatni guzik: duża przestronna sala, pyszne menu, licencje i wspaniałe sportowe emocje podczas oglądania meczu 22 października miały być naszym udziałem.  Przykro mi o tym mówić, ale niestety życie pokrzyżowało nasze plany. Nie uda nam się spotkać z przyczyn formalnych. Mam jednak nadzieję, że wkrótce powrócimy do tematu i będziemy wspólnie się bawić w Strefie Kibica VIP Grand Hotel Kielce. Czekamy na Państwa. Czekamy na powrót do normalności. Dbajcie o siebie – komentuje Pani Agata Marjańska, Dyrektor Handlowy Grand Hotel.

O wszelkich nowych rozwiązaniach będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach.