Wyjątkowa wystawa w centrum Kielc!
07.07.2021, 10:57
News Poza boiskiem

Wyjątkowa wystawa w centrum Kielc!

Na kieleckim rynku stanęła jubileuszowa ekspozycja z okazji zakończenia 55. sezonu w historii Klubu Sportowego Vive Kielce. Mieszkańcy miasta będą mogli oglądać ją do 27 lipca.

Od 7 lipca na kieleckim rynku można oglądać wyjątkową wystawę z okazji zakończenia jubileuszowego 55. sezonu w historii Klubu Sportowego Vive Kielce. Związane z pandemią restrykcje nie pozwoliły nam na zrealizowanie wszystkich planowanych atrakcji, tym bardziej cieszymy się, że latem udało nam się zaprezentować mieszkańcom Kielc tę wspaniałą wystawę.

Ekspozycja obejmuje 17 wielkoformatowych plansz, na których przedstawione są najważniejsze wątki 55-letniej historii Klubu Sportowego Vive Kielce. Dzięki opisom i zdjęciom wspólnie cofamy się do początków piłki ręcznej w regionie, przechodzimy przez pierwsze sukcesy i proces profesjonalizacji dyscypliny aż do historycznego zwycięstwa Ligi Mistrzów w 2016 roku i czasów obecnych, a także przypominamy charakterystyczne postaci, bez których nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy.

Zapraszamy wszystkich Kibiców i Mieszkańców Kielc do obejrzenia wystawy, którą pragniemy wyrazić, jak bardzo dumni jesteśmy z tego, że tak długo jesteśmy częścią historii naszego Miasta!