02.01.2023, 08:00
Młodzież

Dołącz do KS Vive Kielce w 2023 roku!

W żółto-biało-niebieskich barwach Klubu Sportowego Vive Kielce trenuje ponad 200 chłopców. Szkolenie młodzieży to jeden z naszych priorytetów, ponieważ wychowujemy kolejne pokolenia polskich szczypiornistów. Chciałbyś do nas dołączyć? Zapraszamy! Oto pięć powodów, by trenować razem z nami

1) Każdy zawodnik marzy, by grać dla najlepszej drużyny. Nie ma wątpliwości, że młodzież KS Vive Kielce należy do ścisłej czołówki. Nasze drużyny od lat dominują w regionie i z powodzeniem walczą o medale Mistrzostw Polski. Wystarczy rzut oka na ligowe tabele, by zobaczyć, że nasze drużyny plasują się na najwyższych lokatach. Przypomnijmy także, że juniorzy pod wodzą trenera Aleksandra Litowskiego to aktualni obrońcy tytułu Mistrzów Polski!

2) Nigdy nie jest za wcześnie, by rozpocząć swoją przygodę z piłką ręczną. W naszym Klubie najmłodsi adepci trenować mogą już od 4. roku życia. KS Vive Kielce przygotowało wyjątkową ofertę dla najmłodszych, oferując zajęcia ruchowe z podstawowymi elementami gry w szczypiorniaka w ramach Akademii Piłki Ręcznej #viveKIDS. Zabawa poprzez sport to świetny sposób na prawidłowy rozwój dziecka i jakościowe spędzenie wolnego czasu (WIĘCEJ)

3) A co, jeśli powiemy, że podczas zajęć w KS Vive Kielce będziesz miał możliwość poznać swoich idoli z dorosłej drużyny Industria Kielce? W ramach specjalnego cyklu treningów zawodnicy Mistrzów Polski regularnie uczestniczą w dedykowanych zajęciach, zdradzając swoje sztuczki młodszym graczom występującym na tych samych pozycjach oraz odwiedzają treningi młodszych kategorii wiekowych.

4) Treningi w KS Vive Kielce to nie tylko piłka ręczna, choć wszystkich naszych podopiecznych łączy ta sama pasja. Na młodych zawodników czeka mnóstwo atrakcji, takich jak obozy szkoleniowe, wyjazdy integracyjne czy udział w okolicznościowych turniejach w Polsce i za granicą. Wspólne mecze, treningi i wycieczki to doskonała okazja do zawarcia nowych boiskowych przyjaźni.

5) Wszystkiego, co powyższe, nie byłoby bez fantastycznej kadry szkoleniowej, jaką posiada KS Vive Kielce. Z kielecką młodzieżą pracują doświadczeni pedagodzy, legendy naszego Klubu oraz prawdziwi eksperci od szkolenia juniorów. Efekty? Medale Mistrzostw Polski, niesamowite emocje, ale przede wszystkim uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych.

Jak dołączyć do KS Vive Kielce? Zajrzyj do harmonogramu treningów (TUTAJ), by poznać istniejące w Klubie grupy młodzieżowe. Zapoznaj się także z ofertą Akademii Piłki Ręcznej dla najmłodszych (TUTAJ). Po znalezieniu interesującej Cię grupy zadzwoń do Klubu pod numer telefonu +48 607 144 507 i zapytaj o szczegóły (w dni robocze, w godzinach od 8 do 16).