20.01.2022, 12:23
Młodzież

Juniorzy rozpoczynają grę w Mistrzostwach Polski

Od piątku do niedzieli (od 21 do 23 stycznia) dwie drużyny juniorów KS Vive Kielce rozpoczną walkę w Mistrzostwach Polski. Pierwszym etapem zmagań na szczeblu centralnym będzie faza 1/16 finału. Nasze drużyny swoje mecze rozgrywać będą w Tarnowie oraz w Opolu.

Świętokrzyska Liga Juniorów zakończyła się wielkim sukcesem dla drużyn KS Vive Kielce. Ekipa trenera Aleksandra Litowskiego wygrała rozgrywki wojewódzkie, gwarantując sobie udział na arenie krajowej. Co więcej, trzeci w tabeli zespół trenera Dominika Żyły także otrzymał promocję, ponieważ NLO SMS ZPRP Kielce, który rozdzielił nasze zespoły, nie uczestniczy w Mistrzostwach Polski.

Pierwszym etapem zmagań centralnych będzie faza 1/16 finału. KS Vive I Kielce trenera Litowskiego uda się do Tarnowa, gdzie oprócz gospodarzy, MKS Pałacu Młodzieży, zmierzy się z Gwardią Opole oraz SPR Stalą Mielec. Transmisje ze spotkań będzie można śledzić na profilu YouTube tarnowskiego klubu (TUTAJ)

KS Vive II Kielce pojedzie natomiast do Opola, gdzie zmierzy się z drugą drużyną Gwardii oraz z rywalami z Chorzowa i Łodzi. Przypomnijmy, że zespół trenera Żyły złożony jest z graczy młodszych niż rywale. Z tego turnieju nie zaplanowano transmisji.

Turniej w Tarnowie:

21 stycznia 16.00: KS Vive I Kielce - Gwardia I Opole
22 stycznia 10.00: KS Vive I Kielce - SPR Stal Mielec
23 stycznia 12.00: KS Vive I Kielce - MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Turniej w Opolu:

21 stycznia 15.00: KS Vive II Kielce - Gwardia II Opole
22 stycznia 15.00: KS Vive II Kielce - UKS Anilana Szkoła Gortata Łódź
23 stycznia 10.00: KS Vive II Kielce - UMKS PMOS Chrzanów