15.06.2022, 10:27
News Poza boiskiem

Oglądaj finał Ligi Mistrzów w Strefie Kibica na rynku!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Patryk Ptak
  • Foto

Patryk_Ptak

Wszystkie mecze turnieju finałowego Ligi Mistrzów, EHF FINAL4 (18-19 czerwca) będzie można obejrzeć na kieleckim rynku. W specjalnej Strefie Kibica do wygrania będą atrakcyjne nagrody! Po powrocie z Kolonii, w poniedziałek, również na rynku odbędzie się spotkanie z zespołem Łomża Vive Kielce.

To już za kilka dni! Mistrzowie Polski niebawem wyruszą do niemieckiej Kolonii, walczyć w gronie czterech najlepszych drużyn Europy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Jeśli nie możesz być tam z nami, a weekend spędzasz w Kielcach, koniecznie bądź na rynku, w specjalnie przygotowanej wspólnie z Urzędem Miasta Kielce Strefie Kibica. Zabierz rodzinę, znajomych i wspólnie bawcie się, dopingując ekipę Łomża Vive Kielce!

STREFA KIBICA NA KIELECKIM RYNKU

Wszystkie cztery mecze EHF FINAL4 transmitowane będą na ogromnym telebimie ustawionym przed budynkiem Urzędu Miasta. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę na kibiców będą czekać dodatkowe atrakcje oraz konkursy z nagrodami.

SOBOTA, 18 CZERWCA - półfinały

  • 14:15 otwarcie strefy kibica
  • 15:15 Telekom Veszprem HC – Łomża Vive Kielce
  • 18:00 THW Kiel - Barça

NIEDZIELA, 19 CZERWCA

  • 14:15 otwarcie strefy kibica
  • 15:15 Mecz o 3. msc
  • 18:30 FINAŁ

Strefa będzie czynna w sobotę i w niedzielę od godz. 14:15.

Mecze EHF FINAL4 transmitowane będą w Polsce na kanale Eurosport 1.

DODATKOWE ATRAKCJE DLA KIBICÓW

Podczas weekendowej Strefy Kibica Łomża Vive Kielce na scenie przed telebimem będzie okazja zobaczyć pokazy artystów, których kibice poznali podczas meczów Ligi Mistrzów, rozgrywanych w tym sezonie w Hali Legionów. Wystąpią m.in zjawiskowa Magdalena Czarny (pokaz na szarfach), prowadząca szkołę Magifly, uczestnik The Voice of Poland oraz Szansy na Sukces, Mariusz Mrówka, Bartek Leśniewski (kompozytor, który grał supporty m.in przed Sanah i Michałem Szpakiem) oraz tancerka Margarita Zimak.

O oprawę konkursową zadba znany i lubiany w Kielcach Michał „Maiki” Trzepałka, a do wygrania będą m. im. vouchery na Baseny Tropikalne Binkowski Resort! Zapowiada się piękna pogoda, więc barmani z Binkowski Resort schłodzą spragnionych tropikalnymi koktajlami.

SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W PONIEDZIAŁEK

Tuż po powrocie z Kolonii, tj. w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 19, również na rynku rozpoczniemy spotkanie z zespołem Łomża Vive Kielce, podsumowujące sezon sportowy 2021/2022. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyjmie postać radosnej fety, celebrującej nie tylko 19. tytuł Mistrza Polski! Zapraszamy wszystkich kibiców, by wspólnie powitać żółto-biało-niebieskich i podziękować za wszystkie piękne emocje minionych miesięcy.