14.07.2022, 10:12
Młodzież

Zapraszamy do treningów z #viveKIDS

Akademia Piłki Ręcznej #viveKIDS ogłasza nabór na sezon 2022/2023. Do wspólnych treningów zapraszamy młodych adeptów szczypiorniaka już od czwartego roku życia. Na bardziej zaawansowanych czeka grupa dla chłopców od 8 do 10 lat. Liczba miejsc ograniczona.

Z inicjatywą skierowaną ku najmłodszym zawodnikom wystartowaliśmy wraz z początkiem ubiegłego sezonu. Chcemy kształcić kolejne pokolenia polskich szczypiornistów, a naszym mottem jest hasło "zabawa poprzez sport". W inicjatywę włączył się m.in. Piotr Grabarczyk, legenda drużyny Łomża Industria Kielce. Więcej o powstaniu oraz funkcjonowaniu Akademii można przeczytać w dedykowanej zakładce (TUTAJ).

Początkowo program liczył tylko dwie grupy treningowe, ale w wyniku bardzo dużego zainteresowania jeszcze w trakcie ubiegłego roku zdecydowaliśmy się powiększyć ofertę do czterech grup. Od nowego sezonu liczba ta znów wzrośnie, do sześciu.

Na treningi zapraszamy chłopców od 4 do 10 roku życia. Młodzi zawodnicy ćwiczyć będą w grupach zróżnicowanych wiekowo oraz pod kątem zaawansowania gry w piłkę ręczną. W młodszych grupach limit miejsc to 15 zawodników, w starszych - 20.   

Treningi będą odbywać się raz w tygodniu, w każdy piątek w Hali Legionów (za wyjątkiem dni świątecznych). Dwie najstarsze grupy czekają dodatkowo dwa treningi w miesiącu w poniedziałki. Podczas zajęć elementy techniki piłki ręcznej przeplatamy zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. 

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani szkoleniowcy: Julia Synak, Kamil Siedlarz, Tomasz Mróz, Monika Kiniorska, Katarzyna Grabarczyk oraz były zawodnik drużyny Łomża Industria Kielce, Piotr Grabarczyk.

Uczestnictwo w treningach jest płatne. Kwota za zajęcia to 100 złotych miesięcznie dla dwóch młodszych grup oraz 120 złotych dla zawodników od 8 lat. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz koszulkę i spodenki klubowe na treningi do obowiązkowego ubioru na zajęciach (dla nowych uczestników). Wszystkie treningi rodzice mogą obserwować przez szyby z sali VIP w Hali Legionów.

Zapisy prowadzone są do wyczerpania miejsc, a ich liczba jest ograniczona. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów w dni robocze w godzinach od 8 do 16. W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia. Zachęcamy do kontaktu!

HARMONOGRAM TRENINGÓW AKADEMII #VIVEKIDS W SEZONIE 2022/2023

Grupa od 4 do 5 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00

Grupa od 6 do 7 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00

Grupa od 8 do 9 lat: piątki, godz. 17.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)

Grupa od 8 do 10 lat (zaawansowana): piątki, godz. 18.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)