02.08.2022, 14:58
News

Vlad Kulesh zagra w Niemczech!

  • Magda Pluszewska
  • Tekst

  • Grzegorz Trzpil
  • Foto

Grzegorz Trzpil

Rozgrywający drużyny Łomża Industria Kielce od sezonu 2022/2023 reprezentował będzie barwy zespołu TSV Hannover-Burgdorf.

Uladzislau Kulesh poszedł w ślady Branko Vujovicia i podpisał roczny kontrakt z klubem TSV Hannover-Burgdorf. Transfer do Bundesligi zakończył czteroletni pobyt Vlada w Kielcach (2018 – 2022).

Nie sądziłem, że Kielce staną się moim drugim domem. Przeżyłem tutaj wspaniałe chwile. W gorszych momentach zawsze udowadnialiśmy, że jesteśmy jedną, wielką Rodziną (…). Bardzo żałuję, że nie pożegnaliśmy się osobiście, ale wierzę, że jeszcze ten dzień kiedyś nastąpi. DZIĘKUJĘ! – napisał na swoim profilu na Instagramie @kuleshvlad_22 Uladzislau Kulesh.

Podczas czterech lat gry w żółto-biało-niebieskich barwach Vlad dał się poznać nie tylko jako silny, zdeterminowany zawodnik o wielkiej mocy rzutu, ale także jako wspaniały człowiek, odznaczający się życzliwością, ciekawością świata i szacunkiem do ludzi i ich pracy. Wraz z ekipą Łomża Industria Kielce Białorusin zdobył cztery tytuły Mistrza Polski oraz dwa Puchary Polski.

Już nie możemy się doczekać ponownego spotkania na europejskich arenach!

#dawajDAWAJ Vladuszka!