09.08.2022, 11:07
Bilety

Chcecie być częścią tej historii? Alex Dujshebaev w spocie na sezon 2022/2023!

Kapitan Łomża Industria Kielce opowiada o swoich emocjach i obietnicy, którą złożył w szatni po ostatnim finale Ligi Mistrzów, w Lanxess Arenie. Zobaczcie spot i zajmijcie swoje miejsca w Hali Legionów na sezon 2022/2023! Chcecie być częścią tej historii?

Szczerze, po prostu obudziłem się następnego dnia rano i pomyślałem, że nie chcę się już tak czuć – mówi Alex Dujshebaev. Kapitan drużyny Łomża Industria Kielce w specjalnym spocie opowiedział kibicom o swoich emocjach po dramatycznych wydarzeniach ostatniego finału Ligi Mistrzów.

Alex nawiązał do słów, które skierował do drużyny w szatni Lanxess Areny, i które mogliście usłyszeć w wideo klubowej telewizji TUTAJ. Obietnica kapitana poparta została oświadczeniem trenera Talanta Dujshebaeva. „Barcelona wygrała dwa razy z rzędu. My w takim razie wygramy trzy razy” – powiedział szkoleniowiec Łomża Industria Kielce na oficjalnej gali na koniec sezonu 2022/2023.

Łomża Industria Kielce: Szczerze, chcecie być częścią tej historii?

Za niespełna miesiąc wspólnie rozpoczniemy kolejną sportową podróż. Bądźcie z nami od samego początku! Już teraz zagwarantujcie sobie wielkie emocje w Hali Legionów – tylko do czwartku, 11 sierpnia, posiadacze karnetów z zeszłego sezonu mogą wykupić swoje miejsca na sezon 2022/2023! Wszystkie informacje o karnetach znajdziecie TUTAJ.