07.11.2022, 10:50
Bilety

Można już kupować bilety na mecz z Elverum

 

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na przedostatni w tym roku kalendarzowym pojedynek zespołu Łomża Industria Kielce w EHF Lidze Mistrzów. 24 listopada do Hali Legionów przyjedzie norweskie Elverum Handball. 

Łomża Industria Kielce w tym sezonie EHF Ligi Mistrzów spisuje się znakomicie. Po sześciu kolejkach, w których żółto-biało-niebiescy wygrali pięć meczów i ulegli tylko FC Barcelonie, drużyna plasuje się na drugim miejscu w tabeli grupy B. To o tyle ważne, że zespoły z pierwszych dwóch miejsc na zakończenie fazy grupowej bezpośrednio awansują do ćwierćfinału.

To właśnie dlatego każdy mecz w EHF Lidze Mistrzów jest bardzo ważny. Najbliższym rywalem, z którym w Hali Legionów zmierzy się Łomża Industria Kielce, będzie norweski Elverum Handball. Ekipa prowadzona przez trenera Borge Lunda zajmuje ostatnie ósme miejsce w tabeli i przegrała do tej pory pięć z sześciu spotkań. Pierwsze zwycięstwo odniosła w ostatniej kolejce, gdy pokonała przed własną publicznością Celje Pivovarna Lasko.

Nie zmienia to jednak faktu, że mecz przeciwko norweskiej ekipie będzie ważny dla końcowego układu tabeli. Dlatego kibice po raz kolejny muszą szczelnie wypełnić Halę Legionów. Tym bardziej, że będzie to przedostatni pojedynek mistrzów Polski w tych elitarnych rozgrywkach w tym roku kalendarzowym. W tym sezonie frekwencja na meczach EHF Ligi Mistrzów jest bardzo dobra, bo na wszystkich dotychczasowych pojedynkach drużynę Łomża Industria Kielce z trybun wspierał komplet publiczności. Nie inaczej musi być podczas spotkania z Elverum Handball. 

Ten mecz w Hali Legionów przy ul. Drogosza odbędzie się w czwartek 24 listopada o godz. 20.45. Bilety są już dostępne w sprzedaży za pośrednictwem serwisu EBILET.PL oraz w kasie hali.   

Ceny biletów na mecz Łomża Industria Kielce - Elverum Handball (24.11.2022r., godz. 20.45):

  • sektory B, E, pierwszy rząd sektorów P, E: normalny 70 zł, ulgowy 50 zł
  • pozostałe miejsca: normalny 50 zł, ulgowy 30 zł

Zapraszamy do kupowania. Wspólnie kibicujmy żółto-biało-niebieskim!